1:1
3:1
- : -

Sokol Ivanovice na Hané - TJ SOKOL LETOVICE 5:6
9. Vojtěch Bartošek, 22. Jiří Pochylý, 34. Dominik Papp, 35. Dominik Papp, 45. Dominik Papp - 1. Lukáš Budiš, 5. Josef Sedlák, 8. Josef Sedlák, 11. Marek Řeháček, 22. Lukáš Budiš, 34. Ondřej Kryštof; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kozáček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý -6 - Václav Pohl ?; po třetinách: 1:4, 1:1, 3:1;
45:00
44:21
Timeout Sokol Ivanovice na Hané
44:21
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #87 Vojtěch Bartošek (5:6).
42:15
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání.
42:01
Timeout TJ SOKOL LETOVICE
36:44
Vyloučen hráč #4 Martin Učeň družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání.
34:44
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #68 David Kramoliš (4:6).
33:53
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #83 Ondřej Kryštof bez asistence (3:6).
33:17
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp bez asistence (3:5).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč #17 Michal Jazejček družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:39
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #18 Josef Sedlák (2:5).
21:21
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #14 Jiří Pochylý, asistoval #3 Jan Kouba (2:4).
15:00
15:00
10:03
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #11 Marek Řeháček, asistoval #15 Martin Sedláček (1:4).
08:36
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #83 Dominik Papp (1:3).
07:42
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #18 Josef Sedlák, asistoval #14 Lukáš Budiš (0:3).
04:34
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #18 Josef Sedlák bez asistence (0:2).
01:15
Vyloučen hráč #92 Dominik Tesař družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování florbalky.
00:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ SOKOL LETOVICE:
00:00
Line-up domácích Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Jan Kouba, Dominik Papp, Michal Jazejček, Jakub Gron