1:2
3:1
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - FbC Red Dragons Hořovice 7:4
7. Tomáš Zuska, 7. Patrik Vavruška, 8. Jakub Votava, 25. Michal Mašek, 36. Martin Kameš, 43. Adam Lešuk, 44. Daniel Škoula - 9. Jiří Lizec, 22. Jakub Lukavský, 24. Jiří Lizec, 41. David Trejbal; rozhodčí: Filip Bollardt - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Křeček ? - Petr Andrlík ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:1;
45:00
44:34
Vyloučen hráč #66 Lukáš Fišer družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
43:32
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Škoula, asistoval #79 David Křeček (7:4).
42:19
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
42:19
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (6:4).
40:19
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #88 David Trejbal, asistoval #50 Vojtěch Plecitý (5:4).
35:09
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #11 Tomáš Vlček (5:3).
31:20
Vyloučen hráč #14 Jiří Lizec družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za blokování florbalky.
30:00
30:00
24:16
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (4:3).
23:23
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #14 Jiří Lizec bez asistence (3:3).
21:18
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #10 Jakub Lukavský, asistoval #84 Jan Slabý (3:2).
15:00
15:00
14:10
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
08:32
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #14 Jiří Lizec, asistoval #66 Lukáš Fišer (3:1).
07:41
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #71 Michal Nový (3:0).
06:49
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #91 Patrik Vavruška, asistoval #37 Jakub Krsek (2:0).
06:04
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Tomáš Zuska bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Martin Kameš, Jakub Votava, Michal Nový