1:7
3:4
- : -

TJ Lokomotiva Louny - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:14
10. Marek Smištík, 16. Aleš Linka, 33. Zdeněk Mašek, 35. Aleš Linka, 43. Michal Paseka - 6. Jakub Šedivý, 6. Jakub Mikolášek, 10. Hynek Mošna, 17. Matyáš Moller, 17. Matěj Rapp, 19. Jakub Mikolášek, 24. Hynek Mošna, 28. Adam Stejskal, 28. Adam Stejskal, 29. Matěj Švácha, 36. Adam Stejskal, 36. Jakub Mikolášek, 39. Hynek Mošna, 43. Jakub Šedivý; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 2; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 16, Václav Frajt 6 - Jaroslav Jůna 12; po třetinách: 1:3, 1:7, 3:4;
45:00
Střely ve 3. části: 7:10
45:00
42:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #68 Jiří Löffelmann (5:14).
42:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #10 Michal Paseka, asistoval #45 Marek Smištík (5:13).
38:35
Vyloučen hráč #36 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
38:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (4:13).
35:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (4:12).
35:37
Vyloučen hráč #37 Zdeněk Mašek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
35:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #39 Hynek Mošna (4:11).
34:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #45 Marek Smištík (4:10).
32:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #37 Zdeněk Mašek, asistoval #11 Jan Polák (3:10).
28:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #22 Jindřich Mošna (2:10).
27:55
27:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (2:8).
23:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #44 Matyáš Moller (2:7).
19:09
Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
18:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (2:6).
17:04
Vyloučen hráč #36 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
16:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #44 Matyáš Moller (2:5).
16:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:4).
15:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka bez asistence (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:12
15:00
09:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #45 Marek Smištík bez asistence (1:3).
09:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #37 Adam Stejskal (0:3).
05:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #78 Matěj Rapp (0:2).
05:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Martin Čonka, Marek Smištík, Pavel Bezrouk, Aleš Linka