0:1
2:0
- : -

FbC Barracudas Slaný - FBC Žraloci Příbram 3:1
4. David Sachr, 43. Vojtěch Teslík, 45. Alois Burian - 18. Lukáš Stejskal; rozhodčí: Patrik Trejbal - Marek Jeřábek; vyloučení: 1 + David Sachr TT + 4:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
45:00
44:53
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #77 Vojtěch Teslík (3:1).
43:56
Timeout FBC Žraloci Příbram
42:33
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík bez asistence (2:1).
42:20
Timeout FbC Barracudas Slaný
39:20
Nyní jsme byli svědky neuvěřitelného zákroku Kačera, který drží svůj tým v oslabení nad vodou.
38:25
Vyloučen hráč #19 Marek Roubíček družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za hra na zemi.
34:57
Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
17:42
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #45 Lukáš Stejskal, asistoval #31 Michal Hošek (1:1).
15:00
15:00
03:34
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #97 Alois Burian (1:0).
03:34
Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný do konce utkání - technický trest.
03:34
Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.