0:4
1:4
- : -

TBC Horoměřice - FBC Draci Říčany 1:12
36. Michal Kovář - 1. Ondřej Kubeš, 10. Matěj Tabášek, 10. Marek Honzák, 12. David Tománek, 18. Matěj Tabášek, 25. Jakub Blažek, 25. Dominik Počta, 28. Matěj Tabášek, 37. Matěj Tabášek, 42. Jakub Vykouk, 44. Marek Honzák, 44. Matyáš Pros; rozhodčí: David Kozlík - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Ondřej Zuska ? - Ondřej Kukol -1; po třetinách: 0:4, 0:4, 1:4;
45:00
43:53
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #25 Michal Strieženec (1:12).
43:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #93 Jakub Tabášek (1:11).
41:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:10).
41:23
Vyloučen hráč #2 Michal Kovář družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání.
36:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #91 Matěj Tabášek, asistoval #7 Dominik Počta (1:9).
35:22
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #2 Michal Kovář, asistoval #37 Antonín Pertlík (1:8).
34:11
Vyloučen hráč #7 Dominik Počta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #91 Matěj Tabášek bez asistence (0:8).
24:15
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #39 Jaroslav Borl (0:7).
24:00
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #23 Matyáš Pros (0:6).
18:51
Vyloučen hráč #88 Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hra na zemi.
17:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #91 Matěj Tabášek, asistoval #49 David Tománek (0:5).
15:00
15:00
11:05
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:4).
10:41
Vyloučen hráč #8 Pavel Knol družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #77 Ondřej Zika (0:3).
09:02
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #91 Matěj Tabášek, asistoval #25 Michal Strieženec (0:2).
00:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #99 Ondřej Kukol (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci: brankář: Ondřej Kukol; hráči v poli: Jakub Vykouk, Jakub Blažek, Matyáš Pros, David Tománek, Ondřej Kubeš