1:3
1:0
- : -

T.J. Sokol Břeclav - K1 Florbal Židenice 3:3
10. Petr Hübl, 30. Petr Píža, 41. Martin Vrzal - 18. Aleš Malík, 30. Jan Adam Tuček, 30. Aleš Malík; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Štrunc; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Kříčka ? - Filip Gotschim -3; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:0;
45:00
44:28
Timeout T.J. Sokol Břeclav
44:28
Vyloučen hráč #33 Dan Lošťák družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
40:48
Vyloučen hráč #13 Tomasz Sikora družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:08
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #83 Martin Vrzal, asistoval #29 Jiří Balga (3:3).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Aleš Malík bez asistence (2:3).
29:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (2:2).
29:26
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #99 Petr Píža, asistoval #83 Martin Vrzal (2:1).
18:54
Vyloučen hráč #9 Martin Furiš družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
17:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Aleš Malík, asistoval #4 Aleš Dokládal (1:1).
15:00
15:00
09:34
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #8 Petr Hübl, asistoval #83 Martin Vrzal (1:0).
06:12
Vyloučen hráč #8 Petr Hübl družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Martin Štrunc.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Židenice: brankář: Filip Gotschim; hráči v poli: Dan Lošťák, Filip Zelníček, Jiří Picka, Tomasz Sikora, Ondřej Sukup