0:2
- : -
F.A.T.R.

F.A.T.R. - Hornets Brno ZŠ Horní 3:6
9. Patrik Jedlička, 18. Libor Výleta, 24. Libor Výleta - 17. Kryštof Kopečný, 21. Pavel Brückner, 24. Radek Havlát, 25. Adam Přikryl, 38. Adam Přikryl, 41. Martin Janiczek; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kozáček; vyloučení: 2 + Tibor Taibl 4:2; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Robert Semela -6 - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 1:0, 2:4, 0:2;
45:00
40:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #88 Adam Přikryl (3:6).
37:57
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Adam Přikryl, asistoval #20 Dominik Zapletal (3:5).
33:50
Vyloučen hráč #60 Tibor Taibl družstva F.A.T.R. na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
24:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Adam Přikryl, asistoval #23 Filip Barus (3:4).
23:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #5 Radek Havlát, asistoval #64 Kryštof Kopečný (3:3).
23:24
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #23 Libor Výleta, asistoval #7 Marek Bábíček (3:2).
22:15
Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Pavel Brückner, asistoval #38 Jan Almásy (2:2).
17:28
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #23 Libor Výleta, asistoval #16 Patrik Jedlička (2:1).
16:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný bez asistence (1:1).
15:00
15:00
14:24
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #84 Dominik Sláma.
10:57
Vyloučen hráč #4 Jiří Horák družstva F.A.T.R. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:56
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #16 Patrik Jedlička, asistoval #7 Marek Bábíček (1:0).
08:06
Vyloučen hráč #20 Dominik Zapletal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání.
02:13
Vyloučen hráč #7 Marek Bábíček družstva F.A.T.R. na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní:
00:00
Line-up domácích F.A.T.R.: brankář: Robert Semela; hráči v poli: Marek Bábíček, Marek Elbl, Radek Kraml, Tibor Taibl, František Navrátil