2:1
4:1
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - KTG Bruises Opava 10:2
2. Martin Ondryáš, 4. David Svoboda, 4. David Svoboda, 10. David Svoboda, 21. Patrik Klepáč, 22. Patrik Klepáč, 33. David Svoboda, 39. Jakub Zeman, 40. David Svoboda, 43. Václav Stráník - 21. Lukáš Valina, 40. David Langer; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Keberle; vyloučení: 0:5 + David Langer 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Kutěj ? - Martin Seidler -10; po třetinách: 4:0, 2:1, 4:1;
45:00
44:34
Vyloučen hráč #67 David Langer družstva KTG Bruises Opava na 2+2 minuty za hrubost.
42:21
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #43 Václav Stráník, asistoval #31 Jakub Zeman (10:2).
42:02
Vyloučen hráč #60 Jakub Jagusztyn družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:12
Vyloučen hráč #39 Lukáš Valina družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za sekání.
39:25
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #16 Ondřej Polách (9:2).
39:05
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #67 David Langer, asistoval #39 Lukáš Valina (8:2).
38:43
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #31 Jakub Zeman, asistoval #16 Ondřej Polách (8:1).
36:54
Vyloučen hráč #98 Tomáš Kokeš družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:13
30:00
30:00
29:59
Závěr druhé třetiny: Žádné zázraky, Frenštát navyšuje svoje vedení. Nic co by se dalo vypíchnout, snad bude další třetina zajímavější.
23:52
Martin Reichel se sice oblékl ale stále nedostává žádnou šanci na to projeit svůj vrozený talent (UM)
23:13
Vyloučen hráč #64 Filip Drozd družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:37
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #11 Patrik Klepáč, asistoval #84 Matěj Genzer (6:1).
20:42
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #39 Lukáš Valina, asistoval #18 Lukáš Jagusztyn (5:1).
20:42
Martin Reihcel nastupuje jako žolík do útoku místo Ondra (KFC) Kopiš
20:32
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #11 Patrik Klepáč, asistoval #35 Martin Ondryáš (5:0).
20:05
Trenér KTG Bruises nejspíš postaví hráče Martin Reichel ale Martin Reichel se cuká jako kapr že do hřiště nechce
18:48
Vyloučen hráč #71 Ondřej Kopiš družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:38
Martin Reichel je psychicky zničen trenér už jej nechce postavit na hrací plochu
15:00
15:00
14:59
Závěr první třetiny: První třetina se vedla hlavně v prospěch Frenštátu. Ke konci se v týmu hostí dosti vedly ostré slova dalo by se to nazvat zýmové nesrovnalosti v sestavě.
Snad se už tým Opavy dohodl kde kdo hraje a vstoupí do další třetiny s větším elánem.

12:35
Trenér KTG Bruises promíchává sestavu jako vajíčka ke snídani
09:59
Jan Peterek si za bránou soupeře ustlal jako doma v postýlce ale vstávat se mu nechtělo (asi mu nezvonil budík)
09:49
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #43 Václav Stráník (4:0).
07:40
Ondra Kopiš zaběhl svůj nejdelší běh ze všech utkání a stejně minul
06:25
Lukáš Valina vyrazil na hřiště plný energie z kofola s.r.o.
03:05
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda bez asistence (3:0).
03:02
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #31 Jakub Zeman (2:0).