3:3
2:4
- : -

USK Akademik Cheb - Mocní Tuleni Podbořany 5:8
25. Lukáš Heczko, 26. Jakub Novák, 28. Matěj Voborník, 33. Matěj Voborník, 45. Jaroslav Benedikt - 7. Matěj Martinovský, 17. Kristián Hub, 24. Jan Čermák, 30. Tomáš Kučera, 34. Michael Muselík, 41. Ondřej Molcar, 43. Jan Čermák, 45. Matěj Martinovský; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Kryštof Kantor 17 - Jan Bláha 12; po třetinách: 0:1, 3:3, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 4:10
45:00
44:59
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #17 Matěj Martinovský, asistoval #8 Ondřej Molcar (5:8).
44:59
Dámy a pánové to bylo neskutečné. Martinovský předčil čas a v poslední vteřině přidal ještě jednu branku
44:59
A to je pro dnešek vše. Děkujeme za pozornost a zítra naviděnou. S pozdtavem Ondřej Šrámek a Petr Krob
44:13
Cheb využil křižnou přihrávku a vyhnal všechny pavouky v síti
44:12
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Jaroslav Benedikt, asistoval #5 Matěj Voborník (5:7).
43:30
Cheb hraje bez brankáře
42:59
Podbořany střelou z půlky využívají přesilovou hru
42:58
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #15 Ondřej Hanuš (4:7).
42:40
Cheb zkusil hru v sedmi. Nevyšlo to
42:16
Vyloučen hráč #16 Lukáš Kesl družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za špatné střídání.
40:16
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #22 Michael Muselík (4:6).
39:40
série výtečných zákroků domácího brankáře
39:10
Vyloučen hráč #15 Ondřej Hanuš družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
33:58
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #8 Ondřej Molcar (4:5).
32:37
Voborník dnes nezastavitelný!
32:36
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #5 Matěj Voborník, asistoval #97 Daniel Ševčík (4:4).
32:00
Vrána míjí svatyni Podbořan
30:10
Dnešní utkání sledují celé Podbořany, děkujeme!
29:43
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #29 Tomáš Kučera, asistoval #23 Tien Dat Pham (3:4).
27:41
Voborník si v nových receptech přímo libuje a nekompromisní střelou z velkého brankoviště srovnává stav utkání
27:40
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #5 Matěj Voborník bez asistence (3:3).
25:30
Nová kuchařka a s ní i několik nových receptů Chebu funguje. Bohužel se nedá říct že Podbořanům by chutnalo
25:29
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #10 Jakub Novák, asistoval #5 Matěj Voborník (2:3).
24:58
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #33 Lukáš Heczko, asistoval #74 Kryštof Kantor (1:3).
24:39
Rozhodčí mají dnešní zápas pevně ve svých rukou
23:15
Čermák uloupil míček na středu hřiště a vyslal raketový projektil k pravé tyči
23:14
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák bez asistence (0:3).
16:31
Čermák vytáhl míček z obrany a našel Huba samotného před bránou, který měl dveře k brance otevřené
16:30
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #96 Kristián Hub, asistoval #88 Jan Čermák (0:2).
09:19
Vyloučen hráč #27 Dominik Vrána družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hra na zemi.
07:08
Cheb zatím seriózně lepší na balónku
06:32
A je to tady diváci. Rychlá rozehra od Hanuše na Martinovského, který nedal hostujícímu brankáři ani špetku naděje
06:31
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #17 Matěj Martinovský, asistoval #15 Ondřej Hanuš (0:1).