0:0
0:5
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - FbC Barracudas Slaný 2:7
1. Martin Kameš, 5. Tomáš Vlček - 3. Vojtěch Teslík, 12. David Sachr, 38. David Sachr, 41. Tomáš Richtr, 42. Alois Burian, 45. Alois Burian, 45. Marek Hlušička; rozhodčí: Tomáš Grigar - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Křeček -6 - Tomáš Cmíral ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:5;
45:00
44:46
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #23 Marek Hlušička, asistoval #77 Vojtěch Teslík (2:7).
44:00
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #67 David Sachr (2:6).
41:37
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #21 Tomáš Richtr (2:5).
40:36
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
40:25
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr bez asistence (2:4).
37:11
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #23 Marek Hlušička (2:3).
34:31
Vyloučen hráč #98 Martin Kameš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování florbalky.
30:00
30:00
27:09
Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:32
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr bez asistence (2:2).
10:13
Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:12
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #98 Martin Kameš (2:1).
02:50
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #23 Marek Hlušička (1:1).
00:56
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #19 Jakub Votava (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Grigar a Marek Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný:
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Daniel Škoula, Jakub Uhřík, Jakub Votava, Tomáš Vlček, Martin Kameš