2:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. FBK Eagles Orlová 4:4
21. Jan Kopecký, 26. Tomáš Jelínek, 37. Tomáš Jelínek, 45. Tomáš Jelínek - 12. Lukáš Gamrot, 19. Matyáš Pleva, 42. Vojtěch Šimík, 44. Jakub Sasyn; rozhodčí: Vladislav Tuček - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Šimon Nykl ? - Jaroslav Kunc ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2;
45:00
44:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Skoupil (4:4).
44:56
Skákající míček Jelínek dostává do brány a utkání vyrovnává.
43:49
Domácí zkouší hru bez brankáře.
43:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Jakub Sasyn, asistoval #18 Vojtěch Šimík (3:4).
43:10
Početní výhodu hostující celek dokázal využít a dostává se tak do opětovného vedení.
42:20
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
42:03
Atmosféra houstne, konec třetí třetiny nabízí atraktivní florbal.
41:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #88 Adam Kučera (3:3).
40:10
Vyloučen hráč #18 Karel Skupník družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:27
Hra 5 na 3 změnu stavu nepřinesla.
37:22
Vyloučen hráč #18 Vojtěch Šimík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:22
Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
37:22
Kučera hlasitě nesouhlasí s vyloučením jeho spoluhráče, rozhodčí ho poslal za ním.
36:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #7 Jan Kopecký (3:2).
36:12
Odraženou střelu Kopeckého Jelínek posunuje do brány.
32:15
Rozhodčí se rozhodli do závěrečné třetiny pískat pod větším drobnohledem. Zákroky jsou posuzovány přísněji.
31:02
Kučera prověřuje pozornost Nykla.
30:01
Po prvním vhazování třetiny na míčku Olomouc.
30:00
30:00
26:22
Olomouc tlačí soupeře na jejich půlce.
25:04
25:04
Jelínek z předbrankového prostoru upravuje stav a utkání je vyrovnáno.
22:37
Skoupil blokuje nahození hostů.
20:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Jan Kopecký, asistoval #11 Tomáš Skoupil (1:2).
20:36
Skoupil z rohu hřiště našel volného Kopeckého, který střílí první branku svého družstva.
19:03
Kratochvíl svým únikem prověřuje Kunce, ale jeho svatyně zůstává stále nepřekonána.
18:04
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #12 Matyáš Pleva, asistoval #8 Tomáš Kříž (0:2).
18:04
Pleva zpoza branky zvyšuje.
15:36
Nykl v úvodu třetiny drží Olomouc stále v jednobrankovém rozdílu.
15:00
15:00
13:22
Ke konci třetiny je na míčku opět tým z hanácké metropole.
11:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Lukáš Gamrot, asistoval #3 Martin Tököly (0:1).