45:00
44:59
Je dobojováno. Vítězíme těsně o gól
44:53
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #21 Petr Beneš, asistoval #22 Tomáš Kadlec (4:3).
40:00
5 minut do konce a Soběslav stále drží dvoubrankový náskok
37:40
Nekompromisní střelec Vácha právě minul prázdnou bránu
35:30
Zabiják Jarda vyskočil z trestné lavice, neuvěřitelně vybojoval souboj, bálonek si vzal Vácha a jak slíbil, tak hned doručil další gól. Je to jeho druhý hattrick v řadě.
35:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #18 Jaroslav Peterka (4:2).
33:23
Vyloučen hráč #18 Jaroslav Peterka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:30
Zajímavost pro domácí fanoušky. Dnes po dlouhé době vydíme v akci legendárního Kovyho #48
28:58
Pantoflíček v samostatném úniku při oslabení, ale bohužel neskóroval.
28:23
Vyloučen hráč #29 Martin Krátoška družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání.
26:42
Váchyč to tam šoupnul hezky po zemi. Pak ho domácí dostali z poza brány a rychle přišli o dvoubrankový náskok.
26:41
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #37 Petr Lukš (3:2).
26:26
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #4 Jan Dušek (3:1).
25:30
Půlka zápasu za námi. Nevim co sem psát, ale neva, stejně to nikdo nečte.
19:36
Vyloučen hráč #43 Dominik Drhovský družstva Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání.
16:00
V první třetině jsme sledovali hru nahoru dolu. Druhou třetinu začíná Banes tlakem na půlce soupeře
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:5
15:00
12:06
Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování florbalky.
06:34
Úspěšná přesilovka domácích. Jdem do vedení.
06:33
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #44 Jaroslav Pivec (2:1).
05:49
Vyloučen hráč #21 Petr Beneš družstva Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování florbalky.
02:37
Kanonýr Vácha nádhernou dělovkou od manťáku rychle srovnává nepříznivý stav utkání.
02:26
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #1 Jan Nejedlý (1:1).
01:15
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #20 František Krtek, asistoval #12 Tomáš Dvořák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Kaplice:
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav:
00:00
Vítejte u dalšího utkání poháru mužů. Banesáci jdou již do třetího utkání 1.kola tentokrát proti Kaplici