0:6
0:2
- : -

SK Domaslavice - FBC Vikings Kopřivnice 1:13
1. Vojtěch Peterek - 4. Jakub Kresta, 6. Ondřej Holaň, 8. Tomáš Janek, 9. Martin Nehera, 11. Martin Nehera, 17. Vojtěch Zátopek, 18. Vítězslav Kríž, 20. Jakub Kostelník, 23. Lukáš Michna, 27. Jan Toman, 30. Jakub Kostelník, 41. Tomáš Janek, 45. Vítězslav Kríž; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Keberle; vyloučení: 7 + Vojtěch Peterek OS:0; využití: 0:5; zásahy brankářů: Jorgos Jatagandzidis ? - Adam Strouhal ?; po třetinách: 1:5, 0:6, 0:2;
45:00
44:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Jakub Kresta (1:13).
44:29
Vyloučen hráč #99 Martin Chmiel družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
40:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Tomáš Janek bez asistence (1:12).
40:03
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice - osobní trest.
40:03
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nesportovní chování.
34:31
Vyloučen hráč #99 Martin Chmiel družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník bez asistence (1:11).
29:54
Vyloučen hráč #7 Adam Langer družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hra rukou.
26:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #7 Robert Socha (1:10).
25:02
Vyloučen hráč #23 Martin Habr družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
22:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #5 Jakub Kostelník (1:9).
19:45
17:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Vítězslav Kríž, asistoval #10 Ondřej Holaň (1:7).
17:16
Vyloučen hráč #23 Martin Habr družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
16:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #11 Martin Nehera (1:6).
15:00
15:00
10:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #5 Jakub Kostelník (1:5).
08:13
07:12
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Tomáš Janek, asistoval #19 Jan Baďura (1:3).
05:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #21 Jan Monsport (1:2).
04:38
03:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #7 Robert Socha (1:1).
00:37
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #7 Adam Langer (1:0).