0:1
3:2
- : -

OLYMP FLORBAL - Banes Florbal Soběslav 4:4
6. Robin Davis, 32. Jakub Krise, 37. Robin Davis, 43. Robin Davis - 7. David Plecer, 21. Adam Zíka, 35. Jakub Malecha, 41. Adam Zíka; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Dvořák 20 - Vladislav Petržilka 18; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:11
45:00
44:59
Závěrečná siréna. Zápas končí remízou. Banes jde s jistotou do 2.kola poháru
42:11
Napětí stoupá. Oba týmy chtějí zápas urvat na svou stranu.
42:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #22 Robin Davis, asistoval #35 Matyáš Pechar (4:4).
40:06
Timeout OLYMP FLORBAL
40:06
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #36 Jakub Malecha (3:4).
36:3O
Velmi dramatické a vyrovnané utkání
36:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #22 Robin Davis, asistoval #81 Lukáš Voves (3:3).
34:14
Malecha oslavil svůj gól stylem ronaldo. Přihlížející tím naprosto oslnil
34:13
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #94 David Plecer (2:3).
31:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #17 Jakub Krise, asistoval #54 Jan Herczeg (2:2).
30:01
Marťas už to prej odmakal a zaslouží si odpočinek. Martine vždyť tě čeká ještě poslední třetina !!!!!
28:10
Sob složil soupeře v našem brankovišti. Je to pivní obránce jak se sluší a patří
21:56
Vyloučen hráč #35 Matyáš Pechar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky.
20:52
19:02
Vácha zkusil po Pantoflově nahrávce velmi z​ajímavou teč, míček však letěl těsně vedle brány.
16:15
Já jim říkal, pošlete tam někoho jinýho než Zíku
16:14
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #14 Adam Zíka.
09:40
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #81 Lukáš Voves.
08:10
Soběslavákům se nedaří dostávat do gólových šancí a spíše brání.
06:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #94 David Plecer, asistoval #6 Jan Dvořák (1:1).
05:24
04:00
Přesilovku naši bohužel nevyužili
01:10
Vyloučen hráč #81 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání.
00:59
Marťas Krátoška vyrazil na zběsilý únik. Jeho dělovku však vyrazil hlavou gólman hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Soběslav:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL:
00:00
Závěrečné utkání našich borců v rámci 1.kola poháru ČF. a proto, všichni společně, JEDEME BOMBYYYY