3:6
3:4
- : -

Sokol Ivanovice na Hané - Hornets Brno ZŠ Horní 6:12
24. Dominik Papp, 26. Pavel Sysel, 30. Vojtěch Bartošek, 31. Pavel Sysel, 34. Pavel Sysel, 42. Vojtěch Bartošek - 4. Adam Přikryl, 6. Martin Janiczek, 19. Ondřej Ondruš, 19. Dominik Hude, 21. Adam Přikryl, 22. Dominik Sláma, 23. Martin Janiczek, 24. Dominik Zapletal, 38. Martin Janiczek, 42. Ondřej Ondruš, 45. Martin Janiczek, 45. Ondřej Ondruš; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 4 + Jan Kouba OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý -12 - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 0:2, 3:6, 3:4;
45:00
44:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #87 Ondřej Ondruš z trestného střílení (6:12).
44:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #5 Radek Havlát (6:11).
43:18
Vyloučen hráč #83 Dominik Papp družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:41
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #83 Dominik Papp (6:10).
41:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #87 Ondřej Ondruš, asistoval #88 Adam Přikryl (5:10).
37:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #99 Lukáš Chudíček (5:9).
34:21
Trestné střílení družstva Sokol Ivanovice na Hané neproměnil #83 Dominik Papp.
33:46
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #16 Pavel Sysel, asistoval #87 Vojtěch Bartošek (5:8).
30:26
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #16 Pavel Sysel, asistoval #83 Dominik Papp (4:8).
30:00
30:00
29:40
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #17 Michal Jazejček (3:8).
28:00
Vyloučen hráč #83 Dominik Papp družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování.
25:01
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #16 Pavel Sysel, asistoval #17 Michal Jazejček (2:8).
23:59
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #68 David Kramoliš (1:8).
23:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Dominik Zapletal, asistoval #88 Adam Přikryl (0:8).
22:27
21:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #5 Radek Havlát (0:6).
21:25
Vyloučen hráč #3 Jan Kouba družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování.
21:25
Vyloučen hráč #3 Jan Kouba družstva Sokol Ivanovice na Hané - osobní trest.
20:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Adam Přikryl, asistoval #20 Dominik Zapletal (0:5).
18:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #27 Matyáš Weinstein (0:4).
18:12
15:00
15:00
09:35
Trestné střílení družstva Sokol Ivanovice na Hané neproměnil #17 Michal Jazejček.
09:10
Vyloučen hráč #87 Vojtěch Bartošek družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
05:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #27 Matyáš Weinstein (0:2).
03:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Adam Přikryl, asistoval #87 Ondřej Ondruš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní:
00:00
Line-up domácích Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Jan Kouba, Dominik Papp, Michal Jazejček