1:2
0:3
- : -

Florbal Kladno - FBC DDM Kati Kadaň 3:5
2. Filip Molhanec, 13. Filip Molhanec, 18. Jakub Šíma - 19. Martin Žemlička, 19. Jaroslav Michálek, 40. Petr Strnad, 41. Martin Žemlička, 45. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Filip Novák - Artem Zolotar; vyloučení: 4:5 + Marek Macura OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Kuliha -5 - Ondřej Janůšek ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:3;
45:00
Střely ve 3. části: 12:10
45:00
44:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #27 Ondřej Kalach (3:5).
42:44
Vyloučen hráč #71 Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
40:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #29 Jaroslav Michálek (3:4).
40:19
Vyloučen hráč #23 David Burda družstva Florbal Kladno na 2 minuty za blokování florbalky.
40:19
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Chromý družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání.
39:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #6 Petr Strnad, asistoval #27 Ondřej Kalach (3:3).
35:14
Vyloučen hráč #23 Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:12
30:00
29:56
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Vosyka družstva Florbal Kladno na 2 minuty za hrubost.
21:59
Vyloučen hráč #84 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:10
Vyloučen hráč #4 Jakub Solar družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
18:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (3:2).
18:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička bez asistence (3:1).
17:30
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #20 Milan Všetečka (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:10
15:00
12:26
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #27 Filip Molhanec, asistoval #74 Vojtěch Vosyka (2:0).
08:31
Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
08:31
Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva FBC DDM Kati Kadaň - osobní trest.
01:58
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #27 Filip Molhanec bez asistence (1:0).
01:22
Vyloučen hráč #23 Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Artem Zolotar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kadaň:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: David Kuliha; hráči v poli: Adam Brynda, Vojtěch Vosyka, Filip Sochor, Tomáš Sochor, David Burda