1:1
3:3
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FBŠ Všestary 6:6
6. Tomáš Haufer, 13. Matyáš Ioanidis, 22. Matyáš Rolenec, 31. Martin Mečíř, 35. Tomáš Haufer, 39. Matěj Strnad - 15. Daniel Moravec, 15. Jan Kubec, 16. Pavel Hellmann, 35. Miloš Macháček, 41. Daniel Moravec, 44. Jan Kubec; rozhodčí: Lukáš Picek - Filip Neumann; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Charouz 21 - Jaromír Žák 24; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 8:12
45:00
44:45
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
43:44
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec, asistoval #29 Roman Dostál (6:6).
43:33
Timeout FBŠ Všestary
43:33
Vyloučen hráč #27 Ondřej Vojta družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost.
40:20
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #29 Roman Dostál (6:5).
38:08
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (6:4).
34:47
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (5:4).
34:36
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #3 Tomáš Haufer, asistoval #71 Matyáš Rolenec (5:3).
32:18
Vyloučen hráč #2 Adam Falta družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vysoká florbalka.
30:17
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #88 Matěj Strnad (4:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:6
30:00
23:06
Vyloučen hráč #20 Tomáš Akštejn družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
21:52
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #71 Matyáš Rolenec, asistoval #12 Filip Vymlátil (3:3).
18:49
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:26
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #17 Jan Freiberg (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:9
15:00
14:23
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec bez asistence (2:2).
14:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #31 Jaromír Žák (2:1).
12:19
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #10 Filip Srna (2:0).
05:46
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #3 Tomáš Haufer, asistoval #4 Jakub Mládek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Picek a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary:
00:00
Line-up domácích DTJ Trutnov: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Matěj Strnad, Martin Mečíř, Sebastian Matyas Pacan, Tomáš Akštejn, Petr Bartoš