1:5
1:3
- : -

Mocní Tuleni Podbořany - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:12
6. Jan Čermák, 12. Kristián Hub, 27. Matěj Martinovský, 43. Jan Čermák - 2. Šimon Jonáš, 6. Ondřej Kuhajda, 8. Jakub Mikolášek, 14. David Malkus, 17. David Malkus, 20. David Malkus, 21. Matěj Švácha, 25. Jakub Šedivý, 30. Jakub Mikolášek, 32. Matyáš Moller, 33. Jakub Mikolášek, 33. Jiří Löffelmann; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 5:2; využití: 2:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jan Bláha 14, David Švátora 8 - Jaroslav Jůna 15; po třetinách: 2:4, 1:5, 1:3;
42:45
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #15 Ondřej Hanuš (4:12).
42:45
Hanuš nabral rychlost a vyslal Čermáka, který už si jen vybil hněv na hostující svatyni.
42:01
Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
40:00
Vyloučen hráč #48 Pavel Petrok družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
Další trest pro Podbořany. Tentokrát Petrok, který vystavil tělo Plzeňskému hráči, bohužel byl tento zákrok posouzen nedovoleně.
32:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #68 Jiří Löffelmann, asistoval #22 Jindřich Mošna (3:12).
32:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (3:11).
31:25
Mikoláškovo krásná střela ze vzduchu končí v brance
31:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #41 Jiří Sloup (3:10).
29:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #47 Matěj Švácha (3:9).
27:25
Podbořany dostávají Plzeň pod tlak
26:46
Samostatný únik Martinovského zakončený jeho oblíbeným backhandem
26:45
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #17 Matěj Martinovský, asistoval #14 Robert Sándor (3:8).
24:46
Přihrávka zpoza brány na střed a odtud nekompromisní raketová střela pana Šedivého
24:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #22 Jindřich Mošna (2:8).
24:45
Střídání brankáře. Nový brankář #69 David Švátora družstva Mocní Tuleni Podbořany
24:03
Vyloučen hráč #22 Michael Muselík družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
23:00
Nízký strop haly je velkým nepřítelem Podbořan
21:04
Druhá přesilovková šance pro Plzeň
21:03
Vyloučen hráč #14 Robert Sándor družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
20:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #37 Adam Stejskal (2:7).
19:47
Křižná příhra Plzně a ta se opět neplete v přesném zakončení
19:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (2:6).
16:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 David Malkus bez asistence (2:5).
14:28
Vyloučen hráč #88 Jan Čermák družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
14:28
Vyloučen hráč #23 Tien Dat Pham družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za špatné střídání.
13:16
Plzeň opět odskakuje. Přihrávka od mantinelu přímo na střed a krasné zakončení k levé tyči
13:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #98 Jiří Čížek (2:4).
11:26
Jan Šikíř nacentroval krásnou přihrávku Hubovi na hruď a odtud se to smolně dokutálelo do branky Plzně
11:25
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #96 Kristián Hub, asistoval #11 Jan Šikíř (2:3).
10:20
Hráči Plzně nedávají Podbořanům ani kousek hřiště zadarmo
07:51
Akce jako z SSL. Plzeň využila své přečíslení tři na dva a nedala Podbořanům ani šanci
07:50
05:57
Rychlá odpoveď na početní výhodu. Čermák schoval míček do branky s pohotovou rychlostí
05:56
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #11 Jan Šikíř (1:2).
05:35
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
05:08
Kuhajda svoje žihadlo přesně zamířil a poslal ho dvacet nad led k zadní tyči
05:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #44 Matyáš Moller (0:2).
04:40
Plzeň má zatím větší kontrolu nad balonkem
01:58
Technická střela Plzně končí v brance Podbořan
01:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #77 Adam Petrák (0:1).
00:01
Úvodní buly započala
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň:
00:00
Line-up domácích Mocní Tuleni Podbořany: brankář: Jan Bláha;
00:00
Vítám vás u dlouho očekávaného zápasu Podbořany proti Plzni. Lidičky toto bude opravdová bitva o prvního fleka