2:3
0:1
- : -

FBŠ Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha 3:4
4. Vít Máček, 24. Matěj Bednář, 36. Matěj Bednář - 24. Vojtěch Andrášek, 31. Michal Kareš, 37. Matyáš Velc, 59. Daniel Fišer; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:4 + Milan Garčar OS; využití: 2:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Filip Létal 14 - Viktor Hejna 20; po třetinách: 1:0, 2:3, 0:1;
58:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #95 Matyáš Bláha (3:4).
56:22
Hra je opatrná, nikdo nechce udělat chybu.
52:08
Vyloučen hráč #6 Tomáš Brom družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky.
50:56
Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
50:56
Vyloučen asistent trenéra Milan Garčar družstva ACEMA Sparta Praha - osobní trest.
50:56
Milan Garčar se posadil na tribunu. Hráčů na hřišti ubylo
50:55
Vyloučen hráč #53 Josef Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:09
Tečovaná střela Sparty těsně vedle branky Létala
47:07
Sparta během přesilovky nevystřelila mezi tyče
45:27
Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
40:01
Buly, které jedna ze stran vyhraje, bude až tak za dvě minuty. Jen jsem si to zatím nachystal.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
36:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #95 Matyáš Bláha (3:3).
35:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #60 Matěj Bednář, asistoval #92 Jonáš Kůra (3:2).
35:32
Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
30:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #15 Matyáš Velc (2:2).
28:42
Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
23:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #97 Tomáš Dibelka (2:1).
23:33
22:08
Vyloučen hráč #87 Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:19
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #7 Vít Máček, asistoval #92 Jonáš Kůra (1:0).
00:01
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Viktor Hejna družstva ACEMA Sparta Praha
00:01
Střídání brankáře. Nový brankář #80 Filip Létal družstva FBŠ Hattrick Brno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Michael Petráň, Dominik Bartoš, Matyáš Velc, Matěj Čermák, Matyáš Bláha
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Tadeáš Gryc, Jonáš Kůra, Matěj Bednář, Lukáš Vlach, Vít Máček