3:0
4:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 9:1
2. Jan Monsport, 2. Petr Popala, 19. Jakub Kostelník, 20. Jan Baďura, 27. Jakub Kostelník, 38. Vítězslav Kríž, 40. Jakub Kresta, 44. Martin Nehera, 45. Martin Nehera - 41. David Svoboda; rozhodčí: Radek Vybíhal - Radek Černý; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 0 - Jakub Kutěj -4; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:1;
45:00
44:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #7 Robert Socha (9:1).
43:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #6 Tomáš Janek (8:1).
40:32
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #31 Jakub Zeman (7:1).
39:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (7:0).
37:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Vítězslav Kríž, asistoval #10 Ondřej Holaň (6:0).
36:02
Vyloučen hráč #20 Martin Vašenda družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #11 Martin Nehera (5:0).
19:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Jan Baďura, asistoval #7 Robert Socha (4:0).
18:50
Vyloučen hráč #66 Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
18:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #20 Lukáš Michna (3:0).
16:57
Vyloučen hráč #16 Ondřej Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
01:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Petr Popala, asistoval #9 Vítězslav Kríž (2:0).
01:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Jan Monsport, asistoval #6 Tomáš Janek (1:0).