4:2
- : -
F.A.T.R.

F.A.T.R. - Sokol Ivanovice na Hané 6:3
1. Vladimír Jordán, 11. Libor Výleta, 33. Vladimír Jordán, 37. František Navrátil, 45. Vladimír Jordán, 45. Marek Bábíček - 2. Dominik Papp, 39. Jiří Pochylý, 42. Dominik Papp; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kozáček; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Robert Semela ? - Aleš Tvrdý -4; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:2;
45:00
44:59
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #7 Marek Bábíček bez asistence (6:3).
44:30
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán bez asistence (5:3).
43:27
Timeout Sokol Ivanovice na Hané
42:10
Trestné střílení družstva Sokol Ivanovice na Hané neproměnil #17 Michal Jazejček.
41:42
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #12 Jiří Šimek (4:3).
40:53
Vyloučen hráč #52 Václav Dohnálek družstva F.A.T.R. na 2 minuty za nesportovní chování.
39:08
Vyloučen hráč #9 Miroslav Cvek družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
38:46
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #14 Jiří Pochylý, asistoval #12 Jiří Šimek (4:2).
38:20
Vyloučen hráč #60 Tibor Taibl družstva F.A.T.R. na 2 minuty za hra na zemi.
37:48
Timeout F.A.T.R.
36:59
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #10 Radek Kraml (4:1).
32:16
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán, asistoval #14 Zdeněk Zemský (3:1).
30:28
Vyloučen hráč #3 Jan Kouba družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
15:52
Vyloučen hráč #9 Miroslav Cvek družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za držení.
15:00
15:00
12:27
Vyloučen hráč #14 Zdeněk Zemský družstva F.A.T.R. na 2 minuty za sekání.
11:45
Vyloučen hráč #44 Marek Elbl družstva F.A.T.R. na 2 minuty za držení.
10:45
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #23 Libor Výleta, asistoval #4 Jiří Horák (2:1).
08:59
Vyloučen hráč #19 František Navrátil družstva F.A.T.R. na 2 minuty za sekání.
01:13
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #87 Vojtěch Bartošek (1:1).
00:30
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Jan Kouba, Dominik Papp, Michal Jazejček, Jiří Pochylý
00:00
Line-up domácích F.A.T.R.: hráči v poli: Marek Elbl, Marek Bábíček, František Navrátil, Jaroslav Němec, Vladimír Jordán