4:2
0:2
- : -

SPORT CLUB Klatovy - SK Alien Nation 4:7
18. Jan Holý, 21. Jan Holý, 27. Kristián Koryťák, 28. Jan Baumruk - 1. Antonín Krudenc, 3. Dominik Ottomanský, 7. Vítězslav Prágr, 17. Dominik Ottomanský, 24. Tomáš Dejmek, 36. Dominik Škarda, 42. Lukáš Bíl; rozhodčí: Filip Novák - David Hertz; vyloučení: 4 + Tomáš Joachimsthaler 4:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Michael Petelík ? - Milan Janura ?; po třetinách: 0:3, 4:2, 0:2;
45:00
42:58
Trestné střílení družstva SK Alien Nation neproměnil #12 Dominik Škarda.
41:40
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #3 Lukáš Bíl, asistoval #12 Dominik Škarda (4:7).
35:41
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #12 Dominik Škarda bez asistence (4:6).
30:00
30:00
29:39
Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:09
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jan Baumruk, asistoval #10 Jan Holý (4:5).
26:45
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #77 Kristián Koryťák bez asistence (3:5).
26:45
Vyloučen hráč #93 Lukáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
26:45
Vyloučen hráč #33 Antonín Krudenc družstva SK Alien Nation na 2 minuty za hrubost.
23:51
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #5 Tomáš Dejmek, asistoval #7 Vítězslav Prágr (2:5).
20:41
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #91 Patrik Hrubý (2:4).
19:50
Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2+2 minuty za hrubost.
19:50
Vyloučen hráč #77 Kristián Koryťák družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost.
17:04
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (1:4).
16:30
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #83 Dominik Ottomanský, asistoval #12 Dominik Škarda (0:4).
15:00
15:00
08:50
Vyloučen hráč #77 Kristián Koryťák družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:23
Vyloučen hráč #83 Dominik Ottomanský družstva SK Alien Nation na 2 minuty za vysoká florbalka.
07:27
Vyloučen hráč #3 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:55
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #7 Vítězslav Prágr, asistoval #2 Lukáš Mayer (0:3).
02:49
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #83 Dominik Ottomanský, asistoval #2 Lukáš Mayer (0:2).
00:10
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #33 Antonín Krudenc, asistoval #2 Lukáš Mayer (0:1).