0:1
4:2
- : -

USK Akademik Cheb - TJ Lokomotiva Louny 5:5
14. Daniel Ševčík, 32. Jaroslav Benedikt, 35. Daniel Ševčík, 39. Jaroslav Benedikt, 40. Jaroslav Benedikt - 9. Milan Čížek, 15. Tomáš Princ, 21. Michal Fürstl, 33. Tomáš Princ, 42. Aleš Linka; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 23 - Tomáš Gieszmann 21; po třetinách: 1:2, 0:1, 4:2;
41:30
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #28 Milan Čížek (5:5).
39:35
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Jaroslav Benedikt, asistoval #33 Lukáš Heczko (5:4).
39:25
Cheb se poprvé v utkání ujímá vedení!
38:07
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Jaroslav Benedikt, asistoval #97 Daniel Ševčík (4:4).
37:40
Spojnice zachraňuje Cheb
34:00
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #97 Daniel Ševčík, asistoval #7 Dalibor Berka (3:4).
34:00
Ševčík procedil svou střelu až za záda golmana Loun.
32:40
Vyloučen hráč #36 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
32:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Tomáš Princ, asistoval #8 Martin Čonka (2:4).
32:15
$$ Princ výborně v předbrankovém prostoru.
31:45
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Jaroslav Benedikt, asistoval #7 Dalibor Berka (2:3).
31:20
Chebský golman vytáhl ze svého repertoáru skvělý zákrok.
28:35
Voborník hledá své spoluhráče na útočné polovině.
26:40
Vyloučen hráč #17 Jan Polák družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování florbalky.
22:23
Vyloučen hráč #97 Daniel Ševčík družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání.
20:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #12 Aleš Linka (1:3).
20:10
Fürstl se prodral obranou přes řadu faulů jak štika rozvodněným potokem.
14:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Tomáš Princ, asistoval #17 Jan Polák (1:2).
13:40
12:20
Vyloučen hráč #99 Martin Ženíšek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
11:52
Ponechaná výhoda Chebu
08:02
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #28 Milan Čížek, asistoval #36 Radek Ložan (0:1).
08:02
Čížek nejdřív poslal Ševčíka na rohlík a pak prostřelil Chebskou obranu a je z toho první branka zápasu.
03:54
Voborník pálí vedle jak ta jedle.
02:47
Čonka nahání obranu Chebu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Martin Ženíšek, Milan Čížek, Aleš Linka, Martin Čonka, Michal Fürstl