0:2
2:3
- : -

FbC Hradec Králové - BLACK ANGELS 3:9
19. Milan Koubek, 42. Jiří Unzeitig, 51. Ondřej Erbs - 5. Matouš Burian, 13. Martin Obuškevič, 18. Vojtěch Ježek, 20. Lukáš Sůva, 23. Vladimír Bačinský, 34. Radek Hanák, 47. Vilém Doležal, 50. Vladimír Bačinský, 59. Lukáš Sůva; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 151; zásahy brankářů: David Šimeček 0, Filip Školník 20 - Daniel Pfeifer 19; po třetinách: 1:4, 0:2, 2:3;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Dnešní náročné utkání nám ukázalo zrcadlo. Mám dobré pocity z toho, že se naše hra posouvá kupředu. V obranné fázi hry jsme vydrželi pracovat dlouho a přesně, nicméně potřebujeme posouvat všechny činnosti do vyšší rychlosti. Soupeři gratuluji a přeji hodně zdaru do sezony. Všem děkuji za odpracované dnešní utkání.
Komentář hostů Egersdorfová Martina (Vedoucí):
Komentář k utkání asistenta trenéra Black Angels pana Petra Pajera: Podobný zápas jako s Ústím, takže spokojenost. Pochvala nováčkům v týmu a pochvala soupeři, který se vyrovnal kvalitou prvoligovému Ústí. Děkujeme divákům za pěknou atmosféru.
Hezký večer všem.
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
58:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #93 Radek Hanák (3:9).
54:05
Blaci více na míčku
50:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #47 Adam Hušek (3:8).
49:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Vladimír Bačinský, asistoval #88 Adam Štyler (2:8).
48:17
Rázná střela Ondřeje Součka nekončí v síti
46:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #9 Marek Fryš (2:7).
45:01
Zápas plyne bez výraaznějších šancí
41:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #84 Jiří Unzeitig, asistoval #5 Lukáš Kašpar (2:6).
33:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #20 Lukáš Sůva (1:6).
30:44
Vyloučen hráč #77 Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
30:44
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:08
Ondra Souček hledal před bránou volného Lukáše Kašpara ten však míč nezpracoval
24:38
Tři povedené kličky Ondry Fousa nestačili k tomu aby proměnil šanci
22:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Vladimír Bačinský, asistoval #18 Vilém Doležal (1:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
19:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #77 Vojtěch Ježek (1:4).
18:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Milan Koubek, asistoval #82 David Krása (1:3).
17:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #77 Vojtěch Ježek, asistoval #20 Lukáš Sůva (0:3).
17:00
Střídání brankáře. Nový brankář #42 Filip Školník družstva FbC Hradec Králové
16:27
Hráč hostů s číslem 93 netrestá chybu hráče domácích Ondřeje Součka
12:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #7 Matěj Boček (0:2).