5:1
6:2
- : -

DDQ Florbal Chomutov - ASK Orka Čelákovice 14:3
2. Ondřej Halej, 9. Jakub Holovej, 17. Jaroslav Rybka, 21. Ondřej Halej, 24. Petr Linc, 32. Jakub Štěrba, 35. Ondřej Šarša, 40. Petr Linc, 45. Adam Manas, 46. Martin Jeníček, 50. Daniel Kellermann, 51. Jakub Štěrba, 54. Jakub Holovej, 54. Petr Linc - 29. Ondřej Špalek, 46. Petr Němeček, 47. Daniel Korych; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Bruno Vagel 14 - Vojtěch Žáček 48; po třetinách: 3:0, 5:1, 6:2;
60:00
Střely ve 3. části: 21:4
60:00
59:59
57:18
Jeníček přichází o míček a hosté se už vydávají do útoku.
55:47
Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
55:23
V předbrankovém pásmu získává míček tým hostů.
53:45
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #92 Daniel Kellermann (14:3).
53:45
Velice úderný útok předvádí domácí, kteří dávají gól.
53:04
Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
53:04
Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
53:01
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #11 Jakub Holovej, asistoval #13 Tomáš Novotný (13:3).
50:57
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #93 Michal Skuhrovec (12:3).
49:45
Manas skvělým zákrokem připravil soupeře o míček.
49:24
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #92 Daniel Kellermann, asistoval #28 Petr Linc (11:3).
47:43
Kučera zasahuje a získává míček pro svůj tým.
46:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych, asistoval #12 Daniel Goll (10:3).
45:58
Domácí v útoku ztrácí míček a hosté vyráží hned do protiútoku.
45:32
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #16 Martin Schneider (10:2).
45:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #29 Jan Sedlák (9:2).
44:48
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #7 Martin Pretl (9:1).
43:49
Z obrany do útoku to posílají domácí, kteří však o míček přichází.
41:32
Linc zvládá vybojovat míček a posouvá se do útoku.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 25:7
40:00
39:29
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #93 Michal Skuhrovec (8:1).
38:18
Z bitvy o míček si míček odnáší hosté.
35:19
Novotný vyráží míček ze soupeřovo florbalky.
34:09
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #19 Jakub Štěrba (7:1).
33:25
Domácí jsou v další přesilové hře a mají možnost na vstřelení další branky.
33:08
Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:18
Domácí zvládli využít své přesilové hry.
31:13
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #13 Tomáš Novotný (6:1).
30:01
Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:35
Domácí jsou zpátky na míčku a hosté se stahují do obrany.
28:42
Hosté získávají míček a jdou s ním rovnou do útoku.
28:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #29 Jan Sedlák (5:1).
26:44
Volný úder ze strany hostů provádí Rybka.
25:23
Vagel nepolevil a dokázal si poradit s další střelou od soupeře.
23:55
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (5:0).
23:53
Štěrba vybojoval míček a posílá přihrávku na Lince, který je už připravený před bránou soupeře.
22:48
Holovej zabránil střele a získal tak míček.
21:42
Domácí si přihrávají přes střed.
20:34
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #84 Ondřej Šarša (4:0).
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:6
20:00
18:18
Schneider si dokázal pokrýt míček před soupeřem.
17:24
Hosté nemohou získat míček.
16:44
Dorážkou Novotného střely se z předbrankového prostoru prosazuje Rybka.
16:43
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #55 Jaroslav Rybka, asistoval #13 Tomáš Novotný (3:0).
14:05
Domácí se s míčkem drží v útoku.
13:52
Trestné střílení družstva DDQ Florbal Chomutov neproměnil #84 Ondřej Šarša.
12:29
Linc přichází o míček, ale zvládá ho vybojovat nazpět.
11:12
10:11
Bruno Vagel se skvěle přesunul a chytil míček.
09:39
Domácí se drží v útoku a posílají střelu za střelou.
08:17
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #11 Jakub Holovej, asistoval #86 Ondřej Halej (2:0).
06:45
Hosté zatím nevyužívají své přesilové hry.
05:41
Vyloučen hráč #51 Adam Martin družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
04:56
Domácí ztrácí míček a hosté jdou do útoku.
01:48
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #11 Jakub Holovej (1:0).
00:31
Domácí si přihrávají na své hrací polovině a připravují se na útok.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů ASK Orka Čelákovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Ondřej Tichý, Jan Sedlák, Petr Němeček, Ondřej Špalek, Jakub Doutnáč
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Ondřej Šarša, Jakub Holovej, Jaroslav Rybka, Ondřej Halej, Tomáš Novotný