1:1
- : -
TJ Znojmo

FBŠ Hattrick Brno - TJ Znojmo 2:2
29. Vendula Schindlerová, 36. Linda Hyksová - 1. Romana Bačová, 33. Soňa Dibelková; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Melisa Poláčková ? - Nikol Krulová ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1;
45:00
42:13
Timeout FBŠ Hattrick Brno
42:13
Vyloučen hráč #27 Kateřina Rozenbergová družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
35:08
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #11 Linda Hyksová, asistoval #43 Zuzana Štěrbová (2:2).
32:58
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #13 Soňa Dibelková, asistoval #15 Daniela Cihlářová (1:2).
31:00
Vyloučen hráč #43 Zuzana Štěrbová družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:56
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #8 Vendula Schindlerová z trestného střílení (1:1).
15:00
15:00
00:55
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #87 Romana Bačová, asistoval #14 Veronika Filáková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eva Smutná, Daniela Cihlářová, Soňa Dibelková, Bára Procházková, Marie Bartušková