1:1
1:2
- : -

Blue Horses Stochov - Florbal Kladno 2:6
29. Tomáš Leipner, 35. Jakub Hříbal - 7. Tomáš Ureš, 8. Václav Linhart, 12. Filip Sochor, 19. Jakub Šíma, 32. Štěpán Merta, 40. Tomáš Sochor; rozhodčí: David Hertz - Artem Zolotar; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek 22 - David Kuliha 22; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:12
45:00
44:30
Vyloučen hráč #25 Zdeněk Husák družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:35
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #32 Filip Sochor (2:6).
34:30
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #29 Jakub Hříbal, asistoval #21 Jiří Polívka (2:5).
31:42
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #25 Štěpán Merta, asistoval #69 Tobiáš Chromý (1:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:6
30:00
28:39
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #29 Jakub Hříbal (1:4).
20:23
Vyloučen hráč #69 Tomáš Pichner družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
18:37
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #20 Milan Všetečka (0:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:10
15:00
11:41
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #32 Filip Sochor, asistoval #48 Roman Křížek (0:3).
07:23
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #71 Jakub Šíma (0:2).
06:57
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #84 Tomáš Ureš, asistoval #25 Štěpán Merta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Artem Zolotar.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno: brankář: David Kuliha; hráči v poli: Adam Brynda, Roman Křížek, Filip Sochor, Tomáš Sochor, David Burda