- : -
FBC Přerov
F.A.T.R.

FBC Přerov - F.A.T.R. 10:5
5. Matěj Ševčík, 13. Matěj Porvol, 14. Jonáš Pavliš, 15. Matěj Ševčík, 23. Noel Gavaller, 27. Matěj Ševčík, 35. Maxim Šefčík, 38. Matěj Ševčík, 40. Maxim Šefčík, 45. Maxim Šefčík - 19. František Navrátil, 23. Vladimír Jordán, 28. František Navrátil, 33. Tibor Taibl, 42. Vladimír Jordán; rozhodčí: Šimon Grega - Martin Kozáček; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Lanča ? - Robert Semela -10; po třetinách: 4:0, 2:3, 4:2;
45:00
44:46
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (10:5).
43:07
Timeout F.A.T.R.
41:36
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán, asistoval #9 Jaroslav Němec (9:5).
39:58
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #12 Jonáš Pavliš (9:4).
38:41
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:41
Vyloučen hráč #44 Marek Elbl družstva F.A.T.R. na 2 minuty za nesportovní chování.
37:19
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #71 Martin Kubalík (8:4).
34:17
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #37 Jan Hrubča (7:4).
32:53
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #60 Tibor Taibl, asistoval #4 Jiří Horák (6:4).
30:00
30:00
27:33
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #10 Radek Kraml (6:3).
26:27
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #88 Adam Budník (6:2).
22:46
22:12
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #10 Ondřej Kowalik (5:1).
18:41
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #15 Vladimír Jordán (4:1).
17:23
Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:23
Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
16:37
Vyloučen hráč #7 Marek Bábíček družstva F.A.T.R. na 2 minuty za sekání.
15:55
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
14:05
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #24 Michal Hrabica (4:0).
13:40
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #24 Michal Hrabica (3:0).
12:52
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol, asistoval #10 Ondřej Kowalik (2:0).
04:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R.: brankář: Robert Semela; hráči v poli: Marek Elbl, Marek Bábíček, Vladimír Jordán, Tibor Taibl, Jaroslav Němec