0:1
2:1
- : -

FBC Liberec B - FBC Kutná Hora  4:3
8. Marek Žagan, 15. Bohuslav Ferdan, 51. Marek Žagan, 57. Jan Havrda - 16. Jiří Petrásek, 35. Ondřej Spurný, 60. Roman Martínek; rozhodčí: Marek Pohunek - Petr Neumaier; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniel Kupec 25 - Jaroslav Dlouhý 19; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1;
Komentář domácích Svoboda Miroslav (Vedoucí):
Na začátek ligy super zápas a užili jsme si ho. Bohužel jsme nebyli moc silní v zakončení a udělali jsme to napínavější než jsme potřebovali. Nicméně Kutná Hora tradičně nepříjemná a děkujeme jim za super zápas.
Komentář hostů Rowe Adam (Trenér):
Škoda. Na divizní poměry tradičně velmi dobrý zápas, hrát s Libercem je vždycky super. Bohužel, za stavu 2:2 jsme neproměnili několik šancí a soupeř nás naopak potrestal. Díky za zápas, těšíme se na odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:59
Konec zápasu je na světě, máme tady první domácí výhru!
59:34
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #23 Martin Hampl (4:3).
59:34
Martínek dramatizuje závěr pěknou střelou.
59:04
Chalupa dostal od Radostného loktem, snad bude vše v pořádku.
57:30
Timeout FBC Kutná Hora
57:30
Hosté zkouší hru bez brankáře.
56:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #93 Filip Kučera (4:2).
56:06
Kučera vybojoval ztracený míček a našel volného matadora Havrdu před bránou. Ten má ve své kolekci tolik zkušeností, že se snad ani nemohl mýlit.
55:08
Kupec vytáhl už několikátý pěkný zákrok během tohoto oslabení domácího týmu.
53:40
Vyloučen hráč #24 Martin Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
50:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan bez asistence (3:2).
50:41
Žagan posílá Liberec do vedení, uvidíme, jak se bude hra dále vyvíjet.
50:18
Havrdova střela po zemi Dlouhého nezaskočila.
48:57
Vojtěch pohrdl nabitím od Čmugra, kterému sjela nahrávka a minul Kupcovu branku.
48:30
Je vidět, že nasazení je maximální na obou stranách, jde o každý metr hřiště.
47:06
Žagana prokličkoval přes čtyři bránící hráče, zakončení se mu ale už tolik nepovedlo.
45:42
Kutná Hora se celkem dostala do tempa a teď diktuje tempo hry a hryl sty.
44:28
Radostný dostal kleště v rohu.
41:38
Chalupa s Radostným nám předvedli sprinterský souboj hodný atletické dráhy. Radostný o krok vyhrál a doběhl míček první.
41:04
Rozehra Kutné Hory ze strany končí střelou mířící za domácí branku.
35:55
Dneska se nám tu rozmohl takový nešvar, hodně vyloučení.
35:30
Vyloučen hráč #78 Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #67 Lukáš Vojtěch (2:2).
34:44
Spurný využil dobíhající přesilovku 5 na 3 a vyrovnává, pokračujeme 5 na 4.
34:33
Vyloučen hráč #93 Filip Kučera družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky.
33:50
Kutná Hora drží Liberec na vlastní polovině, zatím ale nijak vážně Kupce neohrozila.
32:44
Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:23
Hra je plná nepřesností z liberecké strany a domácí si koledují o gól.
31:38
Havrdova skákavá náhra málem proskotačila až na Richtera, který by se tak ocitl úplně sám před Dlouhého brankou.
29:36
Čmugr vybombil pěknou střelu, Dlouhý s trochou štěstí kryje.
27:36
Dobrá střela od hostů a zároveň jejich první ve třetině, Kupec vychytal.
26:39
Dlouhý se vytasil geniálním zákrokem proti Jahnovi.
25:37
Čmugrova pěkná střela, ale sražená mimo.
24:52
Bím zachoval na středu chladnou hlavu a nepustil útok kutnohorců dál.
22:32
A jako bych to zakřikl, první střelu vysílá Žagan.
22:20
Zatím jsme neviděli střelu, se kterou by si některý z gólmanů musel lámat hlavu. Na obou stranách bez zákroků.
21:00
Liberec se ve druhé třetině zatím tlačí do brány, pověstná Mírova motivace nejspíš zapůsobila.
17:31
Kučerův průnik skončil promachem těsně na půlce hostů.
15:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #78 Petr Listík (2:1).
15:50
Petrásek se inspiroval a také vymetl šibenici, ani jeden z gólmanů tedy čisté konto mít nebude.
14:58
Vyloučen hráč #24 Martin Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
14:58
Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
14:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #71 Marek Čmugr (2:0).
14:27
Na první pohled tréninkové nahrávání u půlky hřiště ukončil Ferdan přesnou střelou do víka brány a zvyšuje na 2:0.
14:12
Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:51
Kupec tygřím skokem vytáhl krásný zákrok.
11:02
Rejna zabránil nahrávce na opět osamoceného Žagana.
09:15
Čmugr nastavil svoje tělo do střely a ulehčil tak Kupcovi práci.
07:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #93 Filip Kučera (1:0).
07:41
Kučera skvěle vybojoval míček za bránou a našel osamoceného Žagana před Dlouhého bránou, Žagi tak vstřelil první gól letošní sezóny.
06:24
Vypadá to, že na chvíli skončí uběhaná část hry a hosté jí zklidní.
04:29
Čmugr střílí a Dlouhý si ale bližsí tyč své branky pohlídal.
03:19
Velmi zdařilá souhra Žagana s Kučerou, oba nastřelili boční síť.
02:17
I Kupec si připsal první zdařilý zákrok.
01:41
První zákroky si připisuje Dlouhý.
00:21
Úvodní oťukávání.
00:01
Vítáme Vás, všechny příznivce florbalu, divizí a víkendů, dnes je na pořadí první zápas letošní Divize C Českého florbalu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Ondřej Spurný, Antonín Tvrdík, Jakub Jedlička, Roman Martínek, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Sebastián Galbavý, Marek Čmugr, Bohuslav Ferdan, Marek Žagan, Filip Kučera