1:2
1:2
0:0

TJ Centropen Dačice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 5:4pn
19. Pavel Stejskal, 20. Radovan Kubek, 21. Roman Sedlák, 42. Radovan Kubek, N Jan Morávek - 33. Matěj Surák, 38. Tomáš Pour, 44. Vojtěch Beneš, 59. Kryštof Lehečka; rozhodčí: Petr Jindra - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1 + Filip Šlápota TDKU + 4:0; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 23 - Martin Lenárt 13; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2, 0:0;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Na začátku nám trvalo chytit tempo a aplikovat nové prvky. To se postupem času dařilo. Ve druhé třetině jsme polevili v koncentraci a ve třetí už to bylo jenom o naší morálce. Soupeř byl silný a ne nadarmo patří mezi favority soutěže. O to je naše výhra cennější. Děkujeme soupeři a přeji štastnou cestu domu.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
Kdybychom po první třetině vedli o 10 golů tak se nemohl nikdo divit, ale to bychom museli trefovat branku. Zvýšeným nasazením jsme dovedli zápas do nájezdů. Ve kterém potvrdil skvělý výkon brankář domácích. Příště musíme být nejen efektivnější a více chytřejší. Děkujeme soupeři.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #64 Ondřej Hlinovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #16 Jan Morávek a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #13 Kryštof Lehečka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #16 Jan Morávek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #17 Matěj Surák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #33 Jan Sláma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #92 Roman Sedlák , ale gól nevstřelil.
60:25
První šance Plzně končí vysokým přestřelem.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
58:33
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:4).
43:39
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (4:3).
41:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #48 Jan Pecha (4:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
37:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (3:2).
35:46
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání.
35:46
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za nesportovní chování.
35:46
Filip Šlápota řekl rozhodčím, co si myslí o jejich výkonu a šel se osprchovat.
32:58
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #66 Marek Osvald (3:1).
26:37
Dačice v plném počtu
24:25
Vyloučen hráč #33 Jan Sláma družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:08
Plzeň trefuje horní tyčku.
20:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #48 Jan Pecha (3:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
19:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (2:0).
18:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #3 Filip Šlápota (1:0).
18:49
Pavel Stejskal si zběhl před branku, kam dostal přesnou přihrávku a posílá Dačice do vedení.
17:20
Dačice začínají tlačit Plzeň.
14:45
Vojtěch Bartoň zašlápl míček a šel střídat, z čeho vznikla obrovská šance pro Plzeň, kterou skvělým přesunem Ferdan zneškodil.
12:41
Roman Sedlák vyděsil Lenárta, který musel vyškrábnout míček z brankové čáry.
12:00
Dačice včastnými bloky drží vyrované skóre.
11:35
Hra se začíná vyrovnávat.
07:53
Dačice mají problém se dostat za půlku hřiště.
05:30
Dačice jsou větši zápasu pod velkým tlakem.
05:18
Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #13 Kryštof Lehečka.
04:45
Tomáš Ferdan stačil včas vystrčit rameno a zamezil tak jasné brance.
02:02
Oba týmy hrají ve vysokém tempu.
00:10
Úvodní vhazování vyhráli hráči z Plzně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Bořek Ozom, Ondřej Budek, Matěj Surák