2:1
1:4
- : -

Finance Novák FBK Jičín - FBC Trutnov (DTJ) A 6:6
2. Tomáš Houška, 11. František Novák, 15. Tomáš Houška, 18. František Novák, 21. Tomáš Houška, 37. František Novák - 6. Ondřej Vojta, 20. Pavel Bartoš, 36. Matyáš Rolenec, 41. Pavel Bartoš, 42. Martin Mečíř, 42. Martin Mečíř; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Václav Křepelák; vyloučení: 3 + Tomáš Valkoun OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Líbal 13 - Jakub Strnad 5, Jan Charouz 13; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:4;
45:00
Počet diváků 57
45:00
Střely ve 3. části: 6:8
45:00
44:59
Děkujeme všem fanouškům za podporu u online přenosu. S tímto utkáním se loučíme remízou 6:6.
41:36
Náskok Jičína po třech brankách Trutnova v krátkém časovém rozmezí bohužel zmizel. Skóre je tak nyní vyrovnané 6:6
41:35
Timeout Finance Novák FBK Jičín
41:35
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #23 Pavel Bartoš (6:6).
41:19
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #88 Matěj Strnad (6:5).
40:16
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #76 Martin Mečíř (6:4).
36:18
Fanda Novák přidává další branku Jičína, díky čemuž domácí opět odskakují na náskok 3 gólů.
36:17
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #35 Ondřej Kabelka (6:3).
35:34
Trutnov nyní chytrou tečí před brankou Jičína překonává brankáře a upravuje aktuální skore zápasu na 3:5.
35:33
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #71 Matyáš Rolenec, asistoval #7 Petr Bartoš (5:3).
32:50
Domácí player Marek Hubáček nyní trefuje v oslabení tyčku backhandem.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:6
30:00
29:55
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín - osobní trest.
29:55
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:22
Vyloučen hráč #87 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání.
24:05
Výborná práce Tomáše Valkouna v oslabení.
22:12
Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
20:20
Domácí ostrostřelec Houšan kompletuje hattrick. Je potřeba zmínit že na hrací ploše přistála i jedna kšiltovka.
20:19
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška bez asistence (5:2).
19:11
Trutnov se prosazuje díky bratrské spolupráci ihned po vypršení trestu domácího hráče.
19:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #7 Petr Bartoš (4:2).
17:38
Domácí borci se prosazují rychlým brejkem v oslabení.
17:37
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (4:1).
17:07
Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
15:01
Hosté z Trutnova vystřídali brankáře s cílem překlopit utkání na svou stranu.
14:51
Na konci třetiny si svou druhou branku si připisuje Tomáš Houška, a byla to opět krásná střela tahem přímo do šibenice.
14:50
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #12 Jan Klamrt (3:1).
12:15
Domácí brankář Petr Líbal zlikvidoval samostatný únik hráče Trutnova.
10:28
Fanda Novák vystřelil z osy hřiště a míček doputoval až do branky hostů.
10:27
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:1).
05:12
Hosté nyní díky šťastnému odrazu od zadního mantinelu vyrovnávají.
05:11
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #27 Ondřej Vojta, asistoval #7 Petr Bartoš (1:1).
03:28
Tomáš Houška nyní netrefuje prádnou bránu po krásné přihrávce mladíčka Ouhrabky.
01:17
První gol domácích střílí krásnou střelou tahem Tomáš Houška
01:16
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #3 Marcel Jeřábek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jakub Strnad; hráči v poli: Tomáš Haufer, Matyáš Rolenec, Matěj Strnad, Martin Mečíř, Adam Bureš