1:1
5:0
- : -

DDQ Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 9:3
9. Ondřej Šarša, 12. Adam Martin, 19. Ondřej Halej, 37. Jakub Holovej, 41. Jakub Štěrba, 50. Jaroslav Rybka, 52. Jakub Holovej, 57. Ondřej Halej, 59. Martin Schneider - 9. Hugo Hübner, 19. Marek Veselý, 30. Tomáš Chroust; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 258; zásahy brankářů: Matěj Chabr 24 - Martin Frühbauer 29; po třetinách: 3:2, 1:1, 5:0;
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:59
59:23
Poslední sekundy do konce utkání a vypadá to, že domací si výsledek v klidu pohlídají a připíšou si první body do tabulky.
58:47
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #37 Daniel Grener (9:3).
57:57
Timeout DDQ Florbal Chomutov
56:37
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #11 Jakub Holovej (8:3).
56:31
Hosté již delší dobu kombinují ve hře bez brankáře.
54:45
Timeout Kanonýři Kladno
54:45
Po oddychovém čase se hosté rychle derou do útoku.
53:16
Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
51:53
Domácí se ihned pouštějí do útoku.
51:27
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #11 Jakub Holovej, asistoval #86 Ondřej Halej (7:3).
49:47
Domácí kombinují přihrávkami na své polovině hřiště.
49:30
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #55 Jaroslav Rybka, asistoval #92 Daniel Kellermann (6:3).
47:52
Ondřej Šarša se i s míčkem přesouvá do útoku.
46:30
Hosté provádí volný úder z rohu na polovině domácích.
44:22
Zbývá ještě patnáct minut do konce třetí třetiny a stav je stále vyrovnaný.
43:28
Domácí se nezvládají dostat k míčku.
42:11
Domácí hrají svojí třetí přesilovou hru v dnešním utkání.
41:35
Vyloučen hráč #3 Martin Krejčí družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
40:16
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #93 Michal Skuhrovec (5:3).
40:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
36:49
Adam Martin nezvládl pokrýt míček a tak o něho přišel.
36:18
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #11 Jakub Holovej, asistoval #92 Daniel Kellermann (4:3).
35:10
Petr Linc natahuje a střílí mimo bránu.
34:17
Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
33:48
Skvělý zákrok provedl Frühbauer Martin, který tak získává míček.
29:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #95 Marek Veselý (3:3).
28:20
Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
25:45
Vyloučen hráč #37 Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:06
Hosté se v oslabení zvládli ubránit.
23:48
Domácí se snaží vstřelit branku v přesilové hře.
22:58
Vyloučen hráč #3 Martin Krejčí družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:13
Začíná podržená výhoda a domácí hráči jdou do šesti.
21:05
Aleš Höffer střílel, avšak domácí obránce skvěle zasáhl a vytěsnil míček mimo hřiště.
20:44
Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:12
20:00
18:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #11 Matěj Stůj (3:2).
18:47
Blíží se poslední minuta první třetiny a na míčku pokračují domácí.
18:09
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #87 Martin Jeníček (3:1).
16:16
Přesnost a rychlost Matěje Chabra posouvá domácí tým k míčku.
15:04
Holovej předvádí skvělý zákrok a získává tak nazpět ztracený míček.
12:24
Domácí se pokoušejí jít do útoku, ve kterém se snaží o další gól.
11:57
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #28 Petr Linc (2:1).
10:16
Novotný střílí krásnou střelu, ale ta letí mimo bránu
08:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:1).
08:05
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #13 Tomáš Novotný (1:0).
08:05
Novotný posílá na Šaršu a ten se svojí perfektní střelou dává první branku v dnešním utkání.
07:55
Jeníček získává míček a ihned se posouvá do útoku.
07:26
Domácí se snaží vybojovat míček.
05:24
Vojtěch Pfaur se dostává přes útočníky domácího týmu.
03:57
Michal Skuhrovec si pokrývá míček.
02:45
Na míčku jsou častěji domácí.
01:33
Domácí se dostávají k míčku a jdou do útoku.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ľuboš Šefčík, Josef Nový, Dominik Janda, Lukáš Spurný, Tomáš Chroust
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Michal Skuhrovec, Vojtěch Bernas, Jakub Štěrba, Petr Linc, Adam Martin