1:1
4:0
- : -

FBK Atlas Blansko - FTC Vysoké Mýto  7:3
12. Jakub Fedra, 14. Lukáš Kučera, 32. Lukáš Kučera, 51. Lukáš Kučera, 54. Daniel Žilka, 59. Lukáš Kučera, 59. Dominik Janík - 13. Vojtěch Novák, 18. Jiří Unzeitig, 35. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Marek Loskot - Filip Gotschim; vyloučení: 5 + Lukáš Kučera OS:5; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: David Tenora 22 - Tomáš Olejár 34; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:0;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Jsme rádi, že jsme první útkání sezony na domácí palubovce zvládli. Po vyrovnaných dvou třetinách se ve třetím dějství tým vrátil k tomu, jakým způsobem hrál poslední pohárový zápas. Nakonec rozhodla trpělivost a větší klid v zakončení. Děkujeme soupeři a přejeme hodně úspěchů do sezony. Speciální poděkování patří všem divákům, kteří si našli dnes cestu do haly a skvěle nás povzbuzovali a dotáhli nás k vítězství.
Komentář hostů Dejdar Aleš (Trenér):
Domácí byli určitě favoritem utkání, jsme velice rádi že jsme je takhle potrápili, naši kluci předvedli velmi dobrý výkon, o výsledku rozhodly zkušenosti. Přejeme hodně štěstí do sezony.
60:00
Střely ve 3. části: 17:8
60:00
58:42
Timeout FBK Atlas Blansko
58:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #22 Jakub Fedra (7:3).
58:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (6:3).
58:07
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko - osobní trest.
58:07
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
54:55
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
53:03
Neuvěřitelná souhra hráčů Blanska stav utkání 5:3
53:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #44 Jiří Kroutil (5:3).
50:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:3).
49:51
Vaňásek David zakopl a letí za mantinel
48:53
Střely na bránu se jen sypou i po návratu hráče Vysokého Mýta na hřiště
47:37
Atlas Blansko se usilovně snaží proměnit přesilovku a střely na bránu se ani počítat nedají kolik jich je
46:18
Vyloučen hráč #33 Matěj Tošovský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou.
42:09
Lukáš Svoboda ukazuje svou formu střelou na bránu ovšem kazí mu to brankář týmu hosté
36:20
Po srážce dvou hráčů zůstává hráč Vysokého Mýta ležet na zemi a souboj težce rozdýchává
34:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (3:3).
33:52
Po samostatném úniku Vysoké Mýto naprosto netrefuje bránu
31:42
Po nájezdu obrací Lukáš Kučera stav zápasu na 3:2
31:41
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera z trestného střílení (3:2).
28:09
Lukáš Kučera nastupuje do hry a naneštěstí nemění stav zápasu po šanci na velkém brankovišti
26:28
Atlas Blansko betonuje přesilovku Vysokého Mýta
26:09
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
24:05
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry.