2:1
3:1
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:5
14. Tomáš Vlček, 30. Jakub Votava, 32. Tomáš Vlček, 49. Adam Lešuk, 60. Adam Lešuk, 60. Michal Nový - 8. Filip Štědrý, 11. Jakub Mikolášek, 17. Pavel Šimeček, 23. Patrik Med, 47. Filip Štědrý; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jiří Procházka 14 - Jiří Cisler 16; po třetinách: 1:3, 2:1, 3:1;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Chtěl bych poděkovat soupeři za prověření, hrál slušně na balónku, ale postupem času se jejich hra vytrácela a náš tým začal cítit šanci na úspěch. V závěru jsme ukázali srdce a obětavost při obranných zákrocích ( Davida Zemana ). Euforický konec jsem klukům záviděl a hřála mě ta jejich radost u srdíčka. Musíme více pracovat na tréninku a uvidíme se za týden s Panthers. Děkujeme všem v hale a přejeme soupeři šťastný návrat domů.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
V první řadě děkujeme soupeři za zápas, potřebovali jsme prohrát v zápase, kde jsme neodvedli dobrou práci. Naše hra byla podpůrměrná, pohyb pomalý, byli jsme líní v útočném pásmu a bránit se nám také nechtělo. Soupeř si výhru zasloužil, protože poctivě pracoval, gratulujeme!
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:40
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
59:40
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (6:5).
59:16
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (5:5).
57:58
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
48:24
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (4:5).
47:41
Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
46:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:3
40:00
39:51
Vyloučen hráč #68 Jiří Löffelmann družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
31:00
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #67 Tomáš Balej (3:4).
29:00
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #1 Jiří Procházka (2:4).
22:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med z trestného střílení (1:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
16:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #41 Jiří Sloup (1:3).
15:07
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
13:52
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #60 Jan Pokorný (1:2).
10:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (0:2).
10:10
Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
07:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Štědrý, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Blažek, Jan Huleš
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Jan Pokorný, Tomáš Vlček, Tomáš Balej, Martin Kameš, Jakub Votava