0:5
2:2
- : -

FBC Dobruška - Andone SK Jihlava 3:9
12. Petr Duchek, 57. Jan Flegl, 60. Jan Černý - 9. Ondřej Vyskočil, 13. Ondřej Vyskočil, 24. Ondřej Vyskočil, 33. Hynek Jirků, 35. Jan Horský, 37. Jan Beránek, 37. Patrik Bratršovský, 51. Vít Andrýsek, 55. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Robert König 29 - Štěpán Vyskočil 15; po třetinách: 1:2, 0:5, 2:2;
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
59:05
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #11 Aleš Moravec (3:9).
56:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #17 Jakub Holeček (2:9).
54:17
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #45 Michal Beránek (1:9).
52:37
Vyloučen hráč #20 Petr Duchek družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
50:18
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Vít Andrýsek, asistoval #20 Vít Jirků (1:8).
48:15
Trestné střílení družstva Andone SK Jihlava neproměnil #7 Patrik Bratršovský.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:14
40:00
36:39
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #76 Jan Horský (1:7).
36:13
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek bez asistence (1:6).
34:03
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #45 Michal Beránek (1:5).
32:33
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků z trestného střílení (1:4).
32:10
Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
26:20
Hra začíná být mírně vyhrocená.
23:04
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #3 Alex Bača (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:12
20:00
13:26
Vyloučen hráč #20 Vít Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:02
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #4 Tomáš Kasper (1:2).
11:49
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Petr Duchek, asistoval #97 Matěj Grulich (1:1).
08:35
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil bez asistence (0:1).
03:13
Zatím mají míček hosté.
00:01
Úvodní buly pro Dobrušku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava:
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Robert König; hráči v poli: Richard Benjamín Chaloupka, Adam Kováč, Jan Čtvrtečka, Jan Černý, Aleš Moravec