1:4
- : -
FBC Letka

SK Domaslavice - FBC Letka 4:11
25. Milan Majak, 26. David Bojda, 37. Štěpán Nytra, 52. Lukáš Zaslavskij - 5. Ondřej Čech, 6. Petr West, 13. Jan Slaběňák, 18. Dominik Hubl, 20. Martin Döhner, 32. Tomáš Elbl, 38. Martin Sedláček, 46. Petr West, 50. Tomáš Elbl, 51. Jiří Šincl, 55. Jiří Šincl; rozhodčí: Jan Piško - Adam Daniel; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Patrik Szczypka 30 - Petr Pospiech 13, Tomáš Petr 2; po třetinách: 0:5, 3:2, 1:4;
Komentář domácích Fikoczek Petr (Trenér):
Nakonec zajímavý tréninkový zápas. Soupeř nás gólově šetřil, většinu situací přehrával až do prázdné jako sovětský hokejový tým. Děkujeme divákům, rozhodčím, oběma týmům přeji úspěšnou sezónu.
Komentář hostů Gajda Petr (Trenér):
Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 4:18
60:00
54:30
Branku družstva FBC Letka vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #18 Simon Georg Mahla (4:11).
51:18
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #5 Lukáš Zaslavskij, asistoval #23 Martin Habr (4:10).
50:34
50:34
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Tomáš Petr družstva FBC Letka
49:55
Branku družstva FBC Letka vstřelil #47 Tomáš Elbl, asistoval #87 Martin Sedláček (3:9).
45:35
Branku družstva FBC Letka vstřelil #52 Petr West, asistoval #18 Simon Georg Mahla (3:8).
45:26
Vyloučen hráč #23 Martin Habr družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
44:51
Vyloučen hráč #5 Lukáš Zaslavskij družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:11
40:00
37:08
Branku družstva FBC Letka vstřelil #87 Martin Sedláček, asistoval #75 Jan Slaběňák (3:7).
36:32
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #91 Štěpán Nytra, asistoval #7 Adam Langer (3:6).
36:09
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBC Letka na 2 minuty za držení.
34:04
Vyloučen hráč #56 Tomáš Uher družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
31:59
Branku družstva FBC Letka vstřelil #47 Tomáš Elbl, asistoval #52 Petr West (2:6).
30:22
Timeout FBC Letka
25:33
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #33 David Bojda, asistoval #23 Martin Habr (2:5).
24:17
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #55 Milan Majak, asistoval #7 Adam Langer (1:5).
24:09
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
23:31
Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil #7 Adam Langer.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:12
20:00
19:23
Branku družstva FBC Letka vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #18 Simon Georg Mahla (0:5).
17:51
Branku družstva FBC Letka vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #9 Daniel Filip (0:4).
14:46
Vyloučen hráč #29 Martin Návrat družstva SK Domaslavice na 2 minuty za vysoká florbalka.
12:49
Branku družstva FBC Letka vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #22 Jan Vojáček (0:3).
05:51
Branku družstva FBC Letka vstřelil #52 Petr West, asistoval #23 Martin Döhner (0:2).
04:33
Branku družstva FBC Letka vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #10 Dominik Hubl (0:1).
02:58
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBC Letka na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Adam Daniel.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Petr Pospiech; hráči v poli: Petr West, Tomáš Elbl, Martin Döhner, Jiří Šincl, Simon Georg Mahla