2:4
1:3
- : -

FBC Pitbulls Kolín - TJ Sokol Koberovy 3:9
28. Matouš Jelínek, 38. Matouš Brož, 43. Tomáš Kukal - 11. Tomáš Zeman, 17. Ondřej Šmída, 26. Jonáš Mellan, 27. Petr Frkala, 36. Petr Frkala, 37. Lukáš Vyhlídko, 43. Lukáš Vyhlídko, 53. Michal Slavík, 56. Lukáš Hlavnička; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 27 - Petr Suchomel 33; po třetinách: 0:2, 2:4, 1:3;
60:00
Střely ve 3. části: 11:13
60:00
59:59
Komentář vedoucího družstva hostů, Ondřeje Brunclíka: Dnes to pro nás bylo první ostré utkání, ve kterém jsme si chtěli hlavně zažít a vyzkoušet nový systém, který jsme celé léto trénovali. Dobré nasazení a plnění systému se nám vyplatilo a je z toho postup do dalšího kola. Děkujeme pořadatelům a soupeři za utkání.
55:58
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlavnička, asistoval #26 Leoš Kopáček (3:9).
52:27
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #7 Jan Bobek (3:8).
51:59
Komentář vedoucího družstva domácích Petra Cíchy: "Museli jsme vzhledem k rozsáhlé marodce trochu potočit sestavou, ale i tak se zápas dal zvládnout výsledkově lépe. Neustále nás sráží slabá produktivita, soupeř nás v efektivitě vyškolil. Každopádně děkujeme za užitečné utkání."
49:15
Vyloučen hráč #40 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:19
Vyloučen hráč #27 Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:13
Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
42:48
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #41 Lukáš Vyhlídko, asistoval #83 Lukáš Hlavnička (3:7).
42:30
Zeman jde střídat s dvěmi půlkami florbalky
42:12
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #87 David Vokál (3:6).
41:00
Vyloučen hráč #19 Michal Ditz družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:11
40:00
37:39
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #15 Matouš Brož, asistoval #27 Filip Pletka (2:6).
36:39
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #41 Lukáš Vyhlídko, asistoval #26 Leoš Kopáček (1:6).
35:30
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #40 Jiří Havrda (1:5).
27:41
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #17 Matouš Jelínek, asistoval #16 Martin Chyba (1:4).
26:31
25:24
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Jonáš Mellan, asistoval #93 Adam Buriánek (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:12
20:00
17:57
Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil #10 Jan Dus.
16:00
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #42 Ondřej Šmída, asistoval #93 Adam Buriánek (0:2).
11:32
Primásek končí v bráně
10:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #99 Tomáš Zeman, asistoval #42 Ondřej Šmída (0:1).