4:3
4:4
- : -

PSKC Okříšky - Hornets Brno ZŠ Horní 10:7
3. Petr Pojer, 13. Martin Noháček, 22. Vojtěch Novotný, 24. Martin Noháček, 37. Adam Ampapa, 39. Tomáš Uher, 42. David Kučera, 45. Martin Noháček, 47. Martin Noháček, 60. Jan Račák - 25. Lukáš Chudíček, 26. Adam Obertan, 33. Jiří Žák, 48. Pavel Brückner, 53. Dominik Hude, 56. Tomáš Rak, 59. Jiří Žák; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:5 + Jiří Žák 4 + Pavel Brückner OS; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 2:0, 4:3, 4:4;
Komentář domácích Kula Josef (Trenér):
Začátek utkání jsme měli pevně pod kontrolou, ale nechali jsme se strhnout nervózní hrou a dovolili jsme soupeři zdramatizovat konec utkání. Závěrečný tlak jsme zvládli a díky tomu postupujeme do dalšího kola Poháru ČFBU. Děkujeme soupeří za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Okříšky OLÉÉÉ!!!!
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér):
V zápase tragikomedie z naší strany. Pomalé, nedůrazné, bez talentu a zápalu, dnes by to nestačilo ani na krajskou úroveň. Potřebujeme trénink a ideálně znát termínovku sezóny. Díky hráčům, co zápas odehráli, a soupeři gratuluji k zaslouženému postupu!
60:00
59:50
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #16 Jan Račák bez asistence (10:7).
58:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #27 Matyáš Weinstein (9:7).
56:54
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #48 Adam Obertan (9:6).
54:29
Vyloučen hráč #21 Tomáš Kotačka družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude bez asistence (9:5).
52:06
Vyloučen hráč #21 Jan Almásy družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou.
51:41
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #48 Adam Obertan.
51:06
Vyloučen hráč #99 Ondřej Dosedla družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
48:56
Vyloučen hráč #10 Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování.
48:56
Vyloučen hráč #10 Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní - osobní trest.
47:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #10 Pavel Brückner, asistoval #98 Jiří Žák (9:4).
46:18
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #75 Adam Ampapa (9:3).
44:21
41:52
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #55 David Kučera, asistoval #75 Adam Ampapa (7:3).
40:38
Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2+2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
38:17
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #16 Jan Račák (6:3).
36:47
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #55 David Kučera (5:3).
32:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #22 Tomáš Rak (4:3).
32:06
Vyloučen hráč #6 Matěj Lang družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
25:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #48 Adam Obertan, asistoval #10 Pavel Brückner (4:2).
25:32
Vyloučen hráč #57 Martin Noháček družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nesportovní chování.
25:32
Vyloučen hráč #22 Tomáš Rak družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování.
24:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #99 Lukáš Chudíček, asistoval #6 Matěj Lang (4:1).
23:42
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #46 Tomáš Uher (4:0).
23:42
Noháček pohotově dorazil
21:38
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #52 Vojtěch Novotný, asistoval #16 Jan Račák (3:0).
21:38
Chybou hostů získal míček Račák a nahrál Novotnému, který bez problémů zakončil
20:00
20:00
15:18
Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.