5:3
5:1
- : -

Fbc Strakonice - Banes Florbal Soběslav 13:4
5. Tomáš Mareš, 10. Tomáš Mareš, 14. Jiří Křesák, 21. Jan Staněk, 25. Tomáš Mareš, 28. Miloslav Blahuta, 36. Karel Šavrda, 39. Karel Šavrda, 43. Miloslav Blahuta, 49. Tomáš Mareš, 55. Jan Staněk, 56. Tomáš Houska, 60. Tomáš Houska - 33. Marek Dóka, 36. Lukáš Pantoflíček, 38. Jan Hyánek, 57. Adam Zíka; rozhodčí: Jan Koutník - Lukáš Teska; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Jaroslav Velek -1, Hynek Samec ? - Vladislav Petržilka ?, Jan Nejedlý ?; po třetinách: 3:0, 5:3, 5:1;
60:00
59:04
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (13:4).
57:39
Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
56:17
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (12:4).
55:43
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (12:3).
54:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #3 Miloslav Blahuta (11:3).
48:46
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (10:3).
48:46
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Nejedlý družstva Banes Florbal Soběslav
42:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #66 Adam Štěpánek (9:3).
40:00
40:00
38:06
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (8:3).
37:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Jan Hyánek, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (7:3).
35:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (7:2).
35:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #69 Vladislav Petržilka (6:2).
33:28
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
32:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #36 Jakub Malecha (6:1).
27:07
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #14 Jan Staněk (6:0).
24:36
Vyloučen hráč #36 Jakub Malecha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky.
24:01
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (5:0).
21:16
Vyloučen hráč #36 Jakub Malecha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
20:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #9 Tomáš Houska (4:0).
20:00
20:00
13:36
Timeout Banes Florbal Soběslav
13:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (3:0).
11:20
Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #24 Karel Šavrda.
10:24
Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za špatné střídání.
09:40
04:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Soběslav: brankář: Jan Nejedlý; hráči v poli: Jan Dušek, Jaroslav Pivec, Adam Zíka, Lukáš Pantoflíček, Michal Hruška
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Matěj Mikeš, Tomáš Mareš, Jiří Křesák, Karel Šavrda