3:2
6:3
- : -

TJ Sokol Dobříš - TJ Lokomotiva Louny 13:5
4. Vladimír Pejla, 8. Vít Bohata, 18. Michal Kolář, 18. Jakub Dragoun, 27. Kamil Vondrák, 35. Michael Šiška, 36. Michal Kolář, 42. Michal Kolář, 46. David Šiška, 51. Roman Šebek, 53. Michal Kolář, 53. Martin Podhorecký, 58. Vít Bohata - 30. Tomáš Princ, 34. Michal Bočánek, 44. Martin Čonka, 53. Tomáš Princ, 60. Michal Bočánek; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 29, Christian-Marcel Kušnirák ? - Václav Frajt -4, Daniel Castrillo ?; po třetinách: 4:0, 3:2, 6:3;
Komentář domácích Paul Vojtěch (Trenér):
Na to, že jsme většinu zápasu nepředváděli svou hru, mě těší produktivita všech hráčů. Celkově bych chtěl tým pochválit za přepnutí po ztrátě míčku. Diváci jako vždy byli  6. hráčem na hřišti.

Děkujeme soupeři za utkání a přeji hodně štěstí v nadcházející sezóně.
Komentář hostů Pelc Josef (Vedoucí):
Soupeř nás po všech stránkách předčil v bojovnosti a produktivitě.
Nekompromisně trestal chyby, kterých bylo trestuhodně mnoho.
Kupředu ho hnalo skvělé publikum a vítězství a postup si zcela zasloužil.
Gratulujeme soupeři, děkujeme pořadatelům a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 35:15
60:00
59:12
Vyloučen hráč #36 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
59:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #21 Michal Bočánek, asistoval #45 Marek Smištík (13:5).
57:06
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #23 Vít Bohata, asistoval #94 Petr Tobola (13:4).
53:05
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Christian-Marcel Kušnirák družstva TJ Sokol Dobříš
52:53
Timeout TJ Lokomotiva Louny
52:53
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #56 Martin Podhorecký, asistoval #75 Kamil Vondrák (12:4).
52:47
Michal Kolář st. potvrzuje svou vyzrálost ve hře a dává hatrick!
52:46
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #14 Michal Kolář, asistoval #16 Vojtěch Paul (11:4).
52:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Tomáš Princ, asistoval #45 Marek Smištík (10:4).
50:05
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #16 Vojtěch Paul (10:3).
50:05
Roman Šebek nádherně uklidil míč do kasy po přihrávce vzduchem od trenéra Vojtěcha Paula
49:45
Vyloučen hráč #36 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:15
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #96 David Šiška, asistoval #33 Jakub Brajer (9:3).
45:15
Nestkutečná střela od obránce Davida Šišky
43:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #45 Marek Smištík (8:3).
41:12
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #55 Michal Kolář, asistoval #97 Tomáš Pavlíček (8:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:7
40:00
35:13
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #14 Michal Kolář, asistoval #87 Roman Šebek (7:2).
34:29
Michael Šiška neskutečně vymetl pravý vingl
34:23
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #13 Michael Šiška, asistoval #12 Jakub Brabec (6:2).
33:48
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #21 Michal Bočánek, asistoval #11 Jan Polák (5:2).
32:45
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil #87 Roman Šebek.
30:58
Vyloučen hráč #33 Jakub Brajer družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování florbalky.
29:28
Neskutečná práce dobříšského golmana
29:03
26:03
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #75 Kamil Vondrák, asistoval #13 Michael Šiška (5:0).
24:13
Vyloučen hráč #14 Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:6
20:00
17:33
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #18 Jakub Dragoun, asistoval #75 Kamil Vondrák (4:0).
17:33
Střídání brankáře. Nový brankář #32 Daniel Castrillo družstva TJ Lokomotiva Louny
17:21
09:06
Vyloučen hráč #75 Kamil Vondrák družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
07:06
03:02
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #91 Vladimír Pejla, asistoval #13 Michael Šiška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Pavel Bezrouk, Jan Polák, Michal Fürstl, Martin Čonka, Marek Smištík
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš: hráči v poli: Jakub Brabec, Michael Šiška, Vladimír Pejla, Petr Tobola, Vít Bohata