0:3
- : -
SVČ Včelín

SVČ Včelín - FbC Orel Uherský Brod  0:11
5. Filip Štarha, 6. Filip Štarha, 7. Filip Štarha, 9. Ondřej Miko, 11. Ondřej Miko, 17. Adam Legát, 24. Filip Suchánek, 24. Ondřej Miko, 25. Ondřej Miko, 28. Filip Štarha, 36. Zdeněk Jurásek; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Matouš Krist ? - Romana Dvořáčková ?, Alexandr Zaoral ?; po třetinách: 0:5, 0:3, 0:3;
35:06
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #8 Zdeněk Jurásek, asistoval #18 Martin Hložek (0:11).
34:20
Vyloučen hráč #6 Jiří Kratochvíl družstva SVČ Včelín na 2 minuty za bránění ve hře.
33:30
Domácí gólman Christ vytáhl své mrštné chapadlo a připsal si zákrok jak z učebnice Lva Jašina.
30:45
Vyloučen hráč #11 Lukáš Jurásek družstva SVČ Včelín na 2 minuty za sekání.
29:00
Hráč Kroměříže Patrik Matoušek projevil zájem o hráčku  Uherského Brodu Elišku Horákovou. Bohužel však není smělmírem a bojí se jí oslovit napřímo. Prosíme tedy tuto sympatickou slečnu ať ho záhy kontaktuje na sociálních sítích. Je to milý klučina, rok narození 2008, záliby florbal, ležení na peci, sprchování a jezení chleba.
27:00
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #20 Filip Štarha, asistoval #4 Adam Legát (0:10).
26:30
Včelín zorganizoval protiofenzívu jak ukrajinská armáda u Chersonu a hned nastřelil umnou pumelicí tyč.
24:51
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #22 Ondřej Miko, asistoval #20 Filip Štarha (0:9).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #98 Alexandr Zaoral družstva FbC Orel Uherský Brod
24:00
24:00
23:37
23:31
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #26 Filip Suchánek, asistoval #16 Štěpán Hadrava (0:7).
19:20
Domácí Novák dostal nahrávku před prázdnou branku, nicméně si neuvědomil, že míček je neživý předmět a když ho trefí míčem, tak mu neublíží. Proto raději promáchl.
16:51
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #4 Adam Legát bez asistence (0:6).
14:10
Vyloučen hráč #14 Jakub Jedlička družstva FbC Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:46
5 gólů, 5 kanadských bodů, Štarha se nebojí ukázat svou superioritu.
10:45
08:50
06:10
Štarha za pouhých 6 minut kompletuje hattrick a fanynky v hale kvílí vzrušením podobně jako sirény vábící argonauty.
06:09
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #20 Filip Štarha, asistoval #26 Filip Suchánek (0:3).
05:21
04:25
Nahrát spoluhráči před prázdnou bránu přišlo Štarhovi poněkud žinantní a tak radši na pátý pokus procedil míč za záda gólman domácích.
04:24
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #20 Filip Štarha bez asistence (0:1).