8:2
4:0
- : -

FBC Intevo Třinec - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 17:2
4. Jan Janáč, 7. Jan Kováč, 9. Jiří Martynek, 12. Filip Turoň, 20. Michal Martynek, 27. Michal Badura, 30. Dominik Gorný, 30. Michal Badura, 32. Jan Mieszek, 34. Jakub Stebel, 35. Adam Szkandera, 35. Michal Badura, 36. Ondřej Bajtek, 41. Jan Mieszek, 45. Tomáš Janovský, 53. Jan Janáč, 58. Šimon Czernek - 30. Adam Palát, 39. Jiří Hulák; rozhodčí: Adam Daniel - Jakub Palowski; vyloučení: 1 + Dominik Gorný 4:5; využití: 4:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Martin Kreis -1 - Marek Hrabec -16, David Pavka -1, Marek Hrabec -16; po třetinách: 5:0, 8:2, 4:0;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
S chutí jsme si zastříleli, úplně optimální to nebylo, ale převažují pozitiva. Děkujeme super fanouškům, rozhodčím a soupeři za zápas.
Komentář hostů Matěj Marek (Vedoucí):
Třinec nám ukázal, na čem máme v sezóně zamakat. Bohužel tempo potivníku bylo úplně jinde. Děkuji Klukům z Třince za předvedený výkon a přeji hodně sil v dalších kolech poháru a sezóně.
60:00
57:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #11 Jiří Martynek (17:2).
56:17
Vyloučen hráč #98 Tomáš Habrnál družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
52:51
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #44 Jan Kováč (16:2).
51:53
Timeout FBC Intevo Třinec
50:00
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Marek Hrabec družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
46:36
Vyloučen hráč #24 Dominik Gorný družstva FBC Intevo Třinec na 2+2 minuty za hrubost.
44:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #13 Ondřej Bajtek (15:2).
44:27
Vyloučen hráč #95 Jiří Hulák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
43:13
Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
43:13
Vyloučen hráč #27 Vladan Sukač družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
40:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #47 Jan Janáč (14:2).
40:00
40:00
38:23
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #95 Jiří Hulák, asistoval #41 Matěj Gilar (13:2).
35:01
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #15 Tomáš Janovský (13:1).
34:37
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #24 Dominik Gorný (12:1).
34:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #35 Jan Mieszek (11:1).
33:13
Vyloučen hráč #95 Jiří Hulák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:01
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Jakub Stebel, asistoval #17 Filip Turoň (10:1).
31:08
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #15 Tomáš Janovský (9:1).
30:21
Vyloučen hráč #13 Adam Hostovičák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
29:35
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #73 Adam Palát, asistoval #57 Adam Matěj (8:1).
29:29
29:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #24 Dominik Gorný, asistoval #74 Michal Badura (7:0).
26:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #56 Adam Szkandera (6:0).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #44 David Pavka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
20:00
20:00
19:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michal Martynek, asistoval #16 Šimon Czernek (5:0).
11:38
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #13 Ondřej Bajtek (4:0).
08:20
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #13 Ondřej Bajtek (3:0).
06:45
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #44 Jan Kováč, asistoval #56 Adam Szkandera (2:0).