3:2
1:2
0:1

Andone SK Jihlava - FBK Atlas Blansko 5:6p
3. Ondřej Vyskočil, 25. Jan Horský, 29. Jan Horský, 36. Jan Horský, 60. Michal Beránek - 4. Adam Kovařík, 27. Vojtěch Fedra, 33. Vojtěch Fedra, 46. Vojtěch Fedra, 47. Lukáš Kučera, 62. Jan Frýdek; rozhodčí: Petr Jindra - Michal Pazderník; vyloučení: 1 + Jan Horský 4:3; využití: 1:3; diváků: 38; zásahy brankářů: David Navrkal 22 - Jan Opletal 31; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 0:1;
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér):
Dobře odehráný zápas, kde se nám dařilo pracovat na věcech které trénujeme. Zápas rozhodlo naše neproměňovaní šanci a oslabení.Děkuje soupeři
Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Těžké a vyrovnané utkání, kdy žádný z týmu nikdy neodskočil na rozdíl vícen než jedné branky. Ve třetí třetině jsme byli aktivnější a více na míčku. Škoda, že jsme neudrželi těsný náskok až do konce. Prodloužení rozhodla nechytatelná střela do víka! Děkujeme rozhodčím, divákům a soupeři.
65:00
Střely v prodloužení: 3:5
61:20
61:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek bez asistence (5:6).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:43
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (5:5).
56:57
Jihlava hraje v šesti.
56:56
Timeout Andone SK Jihlava
49:23
Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
47:27
Jsme svědky velice napínavého utkání:0
46:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #6 Jan Frýdek (4:5).
45:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:4).
43:45
Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2+2 minuty za hákování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
35:08
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (4:3).
34:11
Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:11
31:45
Vojtěch Fedra opět netrefuje prázdnou bránu.
28:05
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #50 Peter Škurla (3:2).
26:11
24:39
Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
24:22
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský bez asistence (2:1).
11:24
Vyloučen hráč #7 Martin Hatala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
03:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík, asistoval #44 Jiří Kroutil (1:1).
02:18
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Martin Hatala, Patrik Crla, Lukáš Kučera, Lukáš Svoboda, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích Andone SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Ondřej Vyskočil, Jan Horský, Alex Bača, Peter Škurla, David Vlk