4:4
- : -
FbC Písek

SK Meťák České Budějovice - FbC Písek 7:9
10. Tomáš Bezpalec, 15. Tomáš Bezpalec, 35. Jakub Jiráček, 45. Tomáš Bezpalec, 51. David Dvořáček, 54. Jakub Jiráček, 57. Tomáš Zelinka - 1. Michael Kolínský, 5. Václav Staněk, 9. Michal Cigánek, 14. Tomáš Biskup, 27. Tomáš Biskup, 43. Michael Kolínský, 43. Tomáš Biskup, 45. Michael Kolínský, 57. Michael Kolínský; rozhodčí: Patrik Plocha - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jindřich Zettner ? - Vlastimil Dvořák -7; po třetinách: 2:4, 1:1, 4:4;
60:00
Střely ve 3. části: 13:14
60:00
59:19
Komentář trenéra hostů: Vstup do zápasu byl dobrý, od druhé třetiny jsme začali dělat chyby a soupeř si díky tomu dokázal vytvořit více šancí. Ve třetí třetině jsme ze začátku drželi pokyny a od půlky jsme se soupeřem začali hrát nahoru dolu. Konec zápasu jsme naštěstí dohráli na balonu a můžeme se těšit na další kolo poháru. Zdravíme spoluhráče do Kutné Hory a ještě že tu nebyl trenér. Děkujeme soupeři za férové utkání.
59:19
Komentář trenéra domácích: Nastoupili jsme proti fyzicky i technicky zdatnějšímu týmu. V první třetině kdy jsme na ně vůbec nebyli připravení, jsme zaslouženě prohrávali o dva góly. Po první třetině jsme změnili taktiku a hned jsme byli konkurence schopní. Nakonec z toho byl dobrý zápas a po hektickém závěru nakonec soupeř zaslouženě vyhrát. Děkujeme soupeři za utkání.
57:12
Timeout SK Meťák České Budějovice
56:18
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #11 Tomáš Zelinka, asistoval #21 Jakub Jiráček (7:9).
56:02
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #43 Filip Trkovský (6:9).
53:51
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #21 Jakub Jiráček, asistoval #32 Martin Smudek (6:8).
50:16
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 David Dvořáček, asistoval #24 Matěj Hladík (5:8).
44:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #10 Václav Staněk (4:8).
44:00
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #32 Martin Smudek (4:7).
42:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #34 Adam Petroušek (3:7).
42:02
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
36:13
Vyloučen hráč #11 Tomáš Zelinka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:14
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #21 Jakub Jiráček, asistoval #7 Michael Foltýn (3:5).
26:51
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #33 Zdeněk Valdauf (2:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:16
20:00
14:08
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (2:4).
13:08
09:47
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #24 Matěj Hladík (1:3).
08:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek z trestného střílení (0:3).
04:58
Branku družstva FbC Písek vstřelil #10 Václav Staněk, asistoval #18 Michal Cigánek (0:2).
00:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #48 Jakub Mikeš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Václav Staněk, Michael Kolínský, Filip Trkovský, Michal Cigánek, Jakub Mikeš
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Jindřich Zettner; hráči v poli: Michal Tibitancl, Václav Vítek, Matěj Beniačik, Matěj Hladík, David Dvořáček