2:1
1:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 4:3
9. Martin Nehera, 31. Tomáš Janek, 37. Jan Baďura, 48. Ondřej Holaň - 20. Ladislav Běhounek, 25. Dan Kalina, 53. Viktor Vlach; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 13 - Libor Domkář 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
Komentář domácích Monsport Jan (Trenér):
Vyrovnaný zápas, který jsme vyhráli svým nasazením ve všech třech třetinách. Soupeř byl houževnatý, ale podařilo se nám získat tři důležité body do tabulky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Rychlé utkání plné soubojů a důrazu. Ve druhé třetině jsme byli výrazně pomalejší a málo důrazní na míčku. Naše šance zůstaly nevyužity a Kopřivnice bere 3 body. Supeř byl lepší ve hře 1 na 1. Troufnu si říct, že my jsme měli nebezpečnější finální fázi, bohužel bez gólového efektu. Díky soupeři za utkání a divákům včetně těch našich za atmosféru.
54:15
Holaň zkusil rychlou kličku na Domkáře ale netreil.
52:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #92 Ladislav Běhounek (4:3).
52:25
Pelhřimov teď zvoní na Strakošovu bránu.
51:20
Kubátko teď nebezpečný z první.
49:10
Strakoš neskutečně hytá střelu z malého úhlu.
47:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #15 Tomáš Janek (4:2).
45:25
Kopřivnice pravidelně prověřuje Domkáře zda dává pozor.
41:08
Kopřivnická prvn lajna nechce nechat soupeře rozehrát hned ze startu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:3
40:00
38:37
A opět Kopřivnice napadá branku Pelhřimova v oslabení.
38:20
Kresta teď nebespečný v oslabení.
36:51
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
36:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Jan Baďura, asistoval #7 Robert Socha (3:2).
33:20
Pelhřimov teď nebezpečný v našem malém brankovišti.
32:30
Nehera teď asi 30 vteřin vyšíval za brankou soupeře,pak dával na Janka a ten netrefil.
30:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #16 Jan Toman (2:2).
30:01
Janek vybíhá z rohu na střed a zakončuje do brány.
28:50
Kopřivnice tď zasypává Pelhřimovskou bránu mnoha šancemi.
24:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina bez asistence (1:2).
24:53
Kalina probíhá celé hřiště a zakončuje přesně nad nohu Strakoše.
22:44
Skvělý zákrok Domkáře.
21:00
Ačkoliv Kopřivnice dostala branku do kabiny tak start druhé třetiny nepodcenila a nastupuje v rychlém tempu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:3
20:00
19:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #22 Viktor Vlach (1:1).
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:20
Sochovo klasické sólíčko přes hřiště nakonec skončilo v rukou Domkáře.
15:12
Pelhřimov střílí avšak nehera připraven v bloku.
08:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #16 Jan Toman (1:0).
04:41
Krásná akce Tomana a Janka končí v rukou Pelhřimovského golmana.
03:00
Strakoš neskutečně chytá střelu do odkryté branky.
02:05
Soupeři z play-off minulé sezóny se opět setkávají a tempo je vysoké.
00:01
Úvodní buly vyhrává kopřivnice a můžeme začít.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Kryštof Smejkal, Tomáš Kuchyňa, Jan Knězů, Václav Fučík
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jan Monsport, Jakub Kresta, Jakub Kostelník, Mojmír Jahoda, Vojtěch Zátopek