2:2
1:2
- : -

Spartak Hluk - Florbal Vsetín 6:7
10. Vojtěch Duda, 15. Vojtěch Duda, 15. Michal Kundrata, 30. Vojtěch Duda, 37. Michal Kundrata, 43. Martin Tuhý - 3. Tomáš Březík, 17. Michal Žůrek, 19. Filip Vichtora, 22. Tomáš Březík, 28. Ivan Zajíc, 52. Robin Macek, 54. Ivan Zajíc; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek ? - Jakub Tománek ?; po třetinách: 3:3, 2:2, 1:2;
Komentář domácích Rochovanský Pavel (Trenér):
Dnes jsme některé kluky viděli poprvé od konce minulé sezóny. Pro nás netradiční povrch a totální tréninková absence se projevovala ve všech směrech. I přes to všechno si troufnu říci, že jsme měli více šancí a tahali jsme za delší konec, ale výborný výkon brankáře Vsetína, větší důraz u naší branky soupeři stačil k vítězství. Gratuluji a přeji hodně štěstí do dalších kol a sezóny.
Komentář hostů Seevald Patrik (Vedoucí):
První ostré utkání a ubojované vítězství. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání. Těšíme se na dalšího silného soupeře.
59:59
Trestné střílení družstva Florbal Vsetín neproměnil #13 Ivan Zajíc.
56:41
Timeout Spartak Hluk
55:54
Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
53:50
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc bez asistence (6:7).
51:28
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #36 Jakub Vrzal (6:6).
42:28
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #95 Michal Kundrata (6:5).
40:00
40:00
36:06
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:5).
29:46
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #81 Radim Jílek (4:5).
27:32
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #16 Tomáš Březík (3:5).
26:14
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
21:46
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #24 Patrik Seevald (3:4).
20:00
20:00
18:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #13 Ivan Zajíc (3:3).
16:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #23 Ondřej Malý (3:2).
15:15
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
14:45
14:15
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #64 Ondřej Hubáček (2:1).
09:22
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #14 Jiří Petlan (1:1).
02:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek;
00:00
Line-up domácích Spartak Hluk: brankář: Ctibor Tichopádek; hráči v poli: Marek Šimíček, Jiří Petlan, Vojtěch Duda, Ondřej Hubáček, Radim Jílek