4:0
- : -
TJ Turnov

Kralupy Wolves - TJ Turnov 6:9
8. Matyáš Metoděj Krahulec, 13. Adam Kozel, 52. Matyáš Metoděj Krahulec, 56. Filip Janouch, 57. Aleš Mazánek, 57. Marek Čejka - 2. Jaroslav Šmída, 9. Jakub Janoušek, 10. Jaroslav Šmída, 14. Jan Novotný, 14. Lukáš Švitorka, 14. Lukáš Maršík, 29. Lukáš Švitorka, 40. Bohumil Plíšek, 40. Štěpán Pohl; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 6 + Jan Michálek OS + Lukáš Carvan OS:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Blaho 18 - Lukáš Pfeiffer 14; po třetinách: 2:6, 0:3, 4:0;
60:00
Střely ve 3. části: 12:5
60:00
58:43
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
58:43
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves - osobní trest.
58:30
Minuta a půl. Ještě šance je!
58:09
Uff uff teď je to napínavé, po velmi zajímavém nájezdu se Kralupy dost slušně rozjeli. Snaží se dotáhnout, chybí tři góly. Střela za střelou.
56:59
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka bez asistence (6:9).
56:43
Timeout TJ Turnov
56:43
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #29 Aleš Mazánek, asistoval #3 Matyáš Metoděj Krahulec (5:9).
55:56
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #26 Filip Janouch z trestného střílení (4:9).
53:55
Máme tu pěkné mokro, vyloučení a gól domácích.
52:53
Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #3 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #1 Jakub Hájek (3:9).
50:51
Poslední desetiminutovka třetí třetiny. Kralupy opět několik akcí na brankuk Fajfky, ale marně.
45:38
Vyloučen hráč #96 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
45:38
Vyloučen hráč #96 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves - osobní trest.
40:01
Třetí třetina. Kralupy vystartovali hned v první vteřině.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:8
40:00
39:43
Pohl stihl ještě svou rychlou akcí zvýšit na 9:2. Končíme druhou třetinu.
39:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Štěpán Pohl bez asistence (2:9).
39:08
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #3 Filip Dědek (2:8).
39:06
Jsme téměř u konce druhé třetiny a Turnov zvyšuje na 8:2.
38:20
Kralupy opět v pěti. Do pole naskočil Peťa Husťák a hned vytváří pěkné kousky. Kralupy opět ohrožují Fajfku.
36:34
Již podruhé máme na trestné lavici Marka Čejku. Rozhodčímu se nelíbil zákrok na Zálezského.
36:11
Vyloučen hráč #91 Marek Čejka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
35:53
Pořád je šance na vyrovnání. Tolik šancí jsme viděli. Stále čekáme na ten gól. Turnov má perfektní obranu a svoje území si dobře chrání.
34:00
Teď jsme viděli dva nádherné zákroky kralupského brankaře. Zvonilo úplně všechno.
32:35
Vidíme perfektní obranu Kralup. Hrají ve třech a společně s brankařem chrání vlčí branku.
31:48
31:27
Vyloučen hráč #3 Matyáš Metoděj Krahulec družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:33
Momentálně je hra vyrovnaná, Kralupy sice dostali góla, ale snaží se to Turnovu vrátit.
28:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #9 Lukáš Maršík (2:7).
27:16
Další pěkná akce Vlků před Turnovským brankařem, ale ne a ne tam padnout gól.
25:09
Vlci se probudili a jedou jednu střelu za druhou. Zatím nemají štěstí. Držíme palce.
24:12
Kozel dvakrát krásná střela, Turnov ubránil.
23:37
Kralupy hrají druhou přesilovku. Slyšíme hodně píšťalek rozhodčích. Hra se začíná vyostřovat.
22:43
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
20:00
Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:14
20:00
19:26
Máme tu první vyloučení na kralupské straně.
19:03
Vyloučen hráč #96 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:27
Tři šance pro Kralupy. Fajfka má pod kontrolou.
15:24
Šmída teď ohrozil vysokou střelou Kralupy. Naštěstí obrana Vlků byla připravena. Doufejme, že Kralupy brzy vyrovnají skóre.
14:00
Domácí tým teď zaspal a dostal rychlé dva góly. Turnov vede 6:2.
13:59
Timeout Kralupy Wolves
13:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #65 Lukáš Švitorka (2:6).
13:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #22 Emil Hejduk (2:5).
13:34
Novotný obehrál kralupského golmana a Turnov opět odskakuje o dva body.
13:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Jan Novotný, asistoval #29 Jakub Janoušek (2:4).
12:41
Janouch na Kozla a je z toho GÓL!
12:19
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #26 Filip Janouch (2:3).
12:00
Tlak ze strany zelených je velký. Turnov střílí jednu za druhou. Kralupský brankář se nenudí.
11:20
Půlka první části za námi. Domácí prohrávají 3:1. Snad se jim povede dorovnat skóre!
09:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #9 Lukáš Maršík (1:3).
09:30
O minutku později zvyšují hráči z Turnova na 2:1. Na straně Vlků vidíme spoustu nových hráčů.
08:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #97 Dominik Reczai (1:2).
08:05
Po dlouhé době vás tady opět vítáme (zapisující ADM). Stav utkání je vyrovnaný 1:1. Ale vidíme více střel na straně Turnova.
07:18
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #3 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #10 Ondřej Diepolt (1:1).
01:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #65 Lukáš Švitorka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Bohumil Plíšek, Filip Dědek, Jan Novotný, Dominik Reczai, Jakub Janoušek
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Adam Kozel, Lukáš Carvan, Jakub Brož, Petr Husťák, Aleš Mazánek