0:3
0:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBŠ Hattrick Brno 0:10
1. Veronika Praxová, 7. Zuzana Wilczek, 10. Linda Hyksová, 11. Zuzana Štěrbová, 15. Zuzana Štěrbová, 23. Linda Hyksová, 24. Kateřina Rozenbergová, 27. Michaela Schindlerová, 41. Vanda Fidrmucová, 44. Natálie Růžičková; rozhodčí: Martin Kozáček - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tereza Černá -10 - Tereza Ondrová ?; po třetinách: 0:5, 0:3, 0:2;
45:00
43:40
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #25 Natálie Růžičková bez asistence (0:10).
40:28
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #16 Vanda Fidrmucová, asistoval #6 Kamila Macejáková (0:9).
30:00
30:00
28:59
Vyloučen hráč #33 Andrea Šedová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
26:05
Timeout FTC Vysoké Mýto
26:05
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #41 Michaela Schindlerová bez asistence (0:8).
23:35
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #27 Kateřina Rozenbergová, asistoval #8 Vendula Schindlerová (0:7).
22:31
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #11 Linda Hyksová, asistoval #7 Veronika Rozenbergová (0:6).
15:00
15:00
14:04
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #43 Zuzana Štěrbová, asistoval #6 Kamila Macejáková (0:5).
10:39
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #43 Zuzana Štěrbová, asistoval #19 Zuzana Wilczek (0:4).
09:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #11 Linda Hyksová, asistoval #19 Zuzana Wilczek (0:3).
08:25
Vyloučen hráč #13 Renée Elizabeth Hozáková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
06:05
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #19 Zuzana Wilczek, asistoval #26 Sabina Slováková (0:2).
00:54
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #76 Veronika Praxová, asistoval #16 Vanda Fidrmucová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kozáček a Vojtěch Eliáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Černá; hráči v poli: Denisa Peroutková, Kristýna Spurná, Andrea Šedová, Kateřina Vaňásková, Marika Šejblová