0:2
3:1
0:0

Hippos Žďár n/S. - FBC Mohelnice 4:5pn
8. Ondřej Dvořák, 53. Vít Petříček, 60. Tomáš Pokorný, 60. Lukáš Zeisel - 7. Radek Weidinger, 38. Jakub Weiss, 39. Tomáš Novotný, 59. Josef Veselík, N Jakub Weiss; rozhodčí: Josef Pařízek - Jiří Kučera; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 24 - Jan Hublar 27; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:1, 0:0;
Komentář domácích Tlustý Jiří (Trenér):
Velmi poctivě odpracovaný výkon všech hráčů. Těší mě, že se proti kvalitnímu soupeři neztratili junioři, kteří hráli takový zápas poprvé. Škoda našich neproměněných šancí a pár individuálních chyb, které poslaly hosty do dvoubrankového vedení. Tým zaslouží pochvalu za závěr třetí třetiny, ve kterém vybojoval prodloužení. V něm byl soupeř nebezpečnější, ale odolali jsme. Nájezdy jsou, jak se říká, loterie:) Gratulujeme Mohelnici k postupu.
Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér):
Vydřené vítezství. Soupeř hrál zkušeně a my jsme svým výkonem vítězství naproti příliš nešli. Chyběl nám pohyb. Klobouk dolů soupeři za to, jak se dokázali do utkání vrátit. V prodloužení trošku smůla na naší straně, 3x trefená branková konstrukce. Jsme rádi za postup a těšíme se na dalšího soupeře.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #19 Jakub Weiss a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #34 Lukáš Zeisel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #46 Tomáš Pudil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #21 Filip Dvořák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #19 Jakub Weiss a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #91 Vojtěch Haman a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #27 Josef Veselík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #34 Lukáš Zeisel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #87 Jiří Šula , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #15 Tomáš Hrubý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #65 Tomáš Šalda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #6 Petr Kos , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 7:1
70:00
64:59
Vyloučen hráč #3 Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
64:59
Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
64:59
Vyloučení hráčů na obou stranách za hrubost končí ukázkovým podáním ruky. Hezké.
64:29
Fantastický Růžička teď několika zásahy udržuje Hippos v prodloužení!
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Lukáš Zeisel, asistoval #89 Ondřej Dvořák (4:4).
59:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Tomáš Pokorný, asistoval #91 Vojtěch Haman (3:4).
58:44
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:44
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #19 Jakub Weiss (2:4).
57:13
Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:39
Hrubý T. si od dnešního zápasu sliboval dva body, na které jeho fanouškovská základna netrpělivě čeká. Místo toho se tu věnuje golfovým odpalům míčku. Trefí dnes Hrubý T. i strop?
52:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #3 Jan Lukeš (2:3).
52:07
Petříček využívá velkého volného prostoru v bráně a s přesností sází do pravého horního rohu.
52:05
Dvořák F. dneska sází na vedení míčku jednou rukou. Když k tomu přidá svou nedobytnost a rychlost v útoku, daří se mu dostávat blízko brány. Při bránění či napadání je naopak terčem osekávání soupeřem.
49:47
První vteřiny přesilovky vypadaly docela vyhroceně, ale teď se hra uklidňuje. Hippos se snaží hrát s rozvahou a v případě chyb vybojovat míček na svou stranu. Zatím se to daří.
48:48
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
44:00
Denk v obraně je dnes velice ambiciózní a využívá každé své minuty na této pozici. Ukázkové střídání.
42:15
Na míčku v prvních minutách převážně domácí, na jejich malé chyby umí Mohelnice rychle zareagovat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:11
40:00
38:56
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:3).
38:46
Vyloučen hráč #8 Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
37:12
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #65 Tomáš Šalda (1:2).
37:12
Střelu dne bezpodmínečně vyhrává Weiss, který svým přísným backem trestá Růžičku.
35:22
Haman na hlasité doporučení střídačky vyráží sám k bráně. Přes smršť hokejek se mu nedaří prostřelit do cíle.
33:48
Kos ve výborné pozici, kdy mu ve střele nic ani nikdo nebránil. Střela však letí mimo.
32:56
Zeisel s Denkem teď asi nestačili ani zírat, jak rychle se hráč hostů přiblížil k bráně a trefil tyčku. Pro dobro hrochů se skóre nyní nemění.
32:05
Mohelnice se snaží hrát na jistotu, avšak Hrubý M. pozoruje všechny jejich šance a snaží se případnému ohrožení brány zabránit. Zatím úspěšně.
30:05
Děkujeme všem osmi divákům za vytvoření super atmosféry. Hráči mají alespoň klid na hru a můžou se tak soustředit. Na střídačce lze rozjímat jak nad hrou, tak nad životem. Hala dnes bohužel moc netleská a nejásá.
28:18
Nadějná šance v podání Hamana a Lukeše. Míček jim až pod nos posílá bystrý Zeisel, na to ihned odpovídá Lukeš, který je v psychologické souhře s Hamanem. Lukeš ještě pro podívanou divákům zkouší sám na bránu.
26:09
Hosté se i v oslabení s klidem dostanou před Růžičku. Obrana domácích jako by zaspala...
24:40
Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
21:35
Hosté se snaží využít přesilovky, ale zatím neúspěšně. Všechny jejich akce jsou pro Růžičku průhledné
20:00
Vyloučen hráč #20 Šimon Poul družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
15:53
Dvořák F. dnes předvádí svůj ledový klid při rozehrávce. Dobrá práce do vyhrocené atmosféry.
14:53
Šulova dlouhá, až tažená střela na bránu vypadala moc hezky z pohledu diváků, ale nic nepřinesla.
13:24
Hra je teď docela ostrá, padání mantinelů je na vteřinovém pořádku. I přes tento tlak se hosté snaží udržet přesnost na přihrávkách.
12:35
Zeisel v šanci před bránou, posílá míček pravděpodobně nadorážku, kterou ale nikdo nestíhá.
11:06
Důrazná obrana domácích a roztěkanost hostů na míčku přináší neúspěch v první přesilovce.
09:06
Vyloučen hráč #8 Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #15 Tomáš Hrubý (1:1).
06:37
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Radek Weidinger, asistoval #87 Jiří Šula (0:1).
06:20
Hra je momentálně docela poklidná a rozvážná..
03:22
Unáhlená střela Pudila letěla nad branku domácích. Příležitost pěkná.
03:13
Tlak na branku domácích je zatím velmi viditelný v jejich útoku. Růžička má co dělat, aby rukama všechno pokryl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Filip Dvořák, Matěj Partl, Tomáš Hrubý, Tomáš Pokorný, Ondřej Dvořák
00:00
Dobré odpoledne, vážení příznivci kvalitního florbalu. Vítáme Vás u 3. kola Poháru Českého florbalu.