0:3
1:1
0:1

SK Alien Nation - FBC ROKYCANY 5:6p
1. Tomáš Dejmek, 7. Lukáš Bíl, 16. Dominik Škarda, 20. Benjamin Rais, 45. Benjamin Rais - 12. Vojtěch Pekárek, 26. David Kozelka, 31. Martin Fiala, 38. Lukáš Bendek, 57. Lukáš Bendek, 61. Jakub Boháč; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 4 + Dominik Škarda OS:3; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Milan Janura -6 - Martin Štochl -5; po třetinách: 4:1, 0:3, 1:1, 0:1;
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Komentář trenéra hostí V. Michálka: V dnešním utkání byla vidět naše nechuť trénovat v letních měsících. Štěstěna se nakonec přiklonila k nám a v prodloužení jsme dlouho netrpěli. Děkuji soupeři za utkání.
60:10
60:10
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #64 Jiří Levý (5:6).
60:00
Vyloučen hráč #2 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nesportovní chování.
60:00
Vyloučen hráč #2 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation - osobní trest.
60:00
60:00
59:41
Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za zvedání florbalky.
56:54
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek bez asistence (5:5).
44:49
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #24 Benjamin Rais, asistoval #3 Lukáš Bíl (5:4).
44:49
Rais posílá Alien Nation do vedení, hala bouří
43:00
Standardka Rokycan gólem nekončí
41:47
Trestné střílení družstva SK Alien Nation neproměnil #2 Dominik Škarda.
38:01
Trestné střílení družstva SK Alien Nation neproměnil #83 Dominik Ottomanský.
38:01
Parádička Ottomanskému nevyšla, nájezd neproměnil, nicméně musíme ocenit kreativitu
38:00
Je vyrovnáno
37:43
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (4:4).
37:21
Vyloučen hráč #25 Radek Škarda družstva SK Alien Nation na 2 minuty za bránění ve hře.
34:30
Florbalisté z plzeňského kraje měli velkou šanci, střela přeletěla bránu
30:54
Rokycany snižují na rozdíl jediné branky
30:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #64 Jiří Levý (4:3).
29:51
Vyloučen hráč #3 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation na 2 minuty za zvedání florbalky.
28:50
 Kapitán Alienů Janouš zablokoval střelu Rokycan
26:50
Sledujeme vyrovnaný zápas
25:53
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #46 Jakub Boháč (4:2).
22:50
Černošice nevyužili svou druhou přesilovku
20:29
Vyloučen hráč #25 Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Druhá část začala, bude černošické Nagano pokračovat?
20:00
19:32
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #24 Benjamin Rais, asistoval #13 Tomáš Šílený (4:1).
18:30
Hráči Alienu už oslavovali gól, ale rozhodčí rozpažil ruce, stále tedy 3:1
15:05
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #2 Dominik Škarda, asistoval #33 Antonín Krudenc (3:1).
15:05
Černošice využili hned svoji první přesilovku zápasu, k velkému překvapení celé haly opět vedou o dva góly
14:43
Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
11:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #42 Vojtěch Pekárek, asistoval #4 Lukáš Bendek (2:1).